יין ביתי שזיפים: מתכונים

יין נכלל בקטגוריית המשקאות האצילים והיקרים באמת. קשה לסווג אותה כקבוצה של עילית, אבל טעם וארומה מעולים יכבשו אפילו את גורמה המושבע ביותר. לעתים קרובות מאוד התרופה מיוצרת משזיפים, מכיוון שהם מתאימים לייצור יינות. בהמשך נלקח המשקה כתוספת למנות בשר ודגים, פרוסות גבינה, צלחת פירות וכו '.

יין שזיף ביתי

השפעת השזיפים על הגוף

 1. אתה צריך להתחיל עם היכולת של המוצר להאריך את הנוער. הבסיס כולל נוגדי חמצון שמנקים את הגוף ממוצרי ריקבון ורעלים בעלי אופי שונה. בתהליך עיבוד שזיפים למשקה יין נשמר הערך, נוגדי חמצון פועלים באופן מלא.
 2. באשר לסיבים תזונתיים, הם נמצאים בשפע של פירות יער. חומרים אלה מכוונים לניקוי מערכת העיכול. הם גורפים את כל הלכלוך מהקירות, מבטלים עצירות עקב התרככות ונסיגה של תופעות עומדות. שתיית יין תמנע בעתיד בעיות במעי, וגם מנרמל את המיקרופלורה של האיבר הפנימי.
 3. איננו יכולים להתעלם מריכוז חומצה אסקורבית בנפח גדול. יש צורך להגביר את ההגנות ולהילחם בזיהומים נגיפיים עונתיים. יין מחוך מיוצר מיין תוצרת בית כדי לשמור על חום ולהגביר את החסינות בעתיד. כך שקל יותר לאדם לסבול התקפי מחלות נגד שפעת.
 4. בגלל הצטברות הברזל הגבוהה, רמות ההמוגלובין עולות. יש לשתות יין למניעת אנמיה, טיהור דם ולימפה, הגברת זרימת הדם. משקה ניתן לרשום גם לבעיות במנגנון הראייה ובמערכת הלב וכלי הדם. הרכב מוריד במהירות את לחץ הדם ומטפל ביתר לחץ דם.

תכונות של קציר יין

 1. יש לקחת בחשבון אמצעי הכנה, זה דורש חומרי גלם. הפירות המוצגים מכילים הרבה פקטין, ריר, תרכובות חלבון. מסיבה זו המיץ שומר על פיגמנטציה כהה במשך זמן רב, קשה להבהיר אותו.
 2. לשזיפים לתת במהירות את המיץ, הם מחוממים ל 80 מעלות עם כמות קטנה של מים מסוננים. ההתחממות מראש נמשכת עד לפיצוח העור. ואז אתה יכול להתחיל לרסק ולחץ. מיץ משמש להכנת יבלת מתוקה, מותסס בטכניקה סטנדרטית.
 3. אם אינך רוצה לטרוח בטיפול בחום, אז הגיוני לחזק את תסיסת העוגה על בסיס שמרים. מניפולציות מבוצעות יחד עם העצמות, לכל 1 ק"ג. חומרי גלם טחונים מסתמכים על 60 גר '. סוכר גרגירי. מחית קציר מתבצעת במיכל עם כפפה למשך שבוע או 10 ימים. בשלב הבא, אתה צריך לסנן את המיץ.
 4. זה יהיה מתוק, מתאים לביוב. יש להוסיף רק 0.2 ק"ג. סוכר גרגיר וכ- 0.3 ליטר. מים מטוהרים. חישובים אלה מתאימים לליטר 1. מיץ. ואז מוסרים שמרים מדוללים (3%), חומרי הגלם נשלחים לחושך, התריס מוגדר. התסיסה נמשכת 9 ימים, בתקופה זו יש צורך לערבב 2-3 גרם 2-3 פעמים. סוכר גרגיר לליטר. הרכב.

מתכוני יין שזיף

מתכוני יין שזיף
קלאסי

 1. ראשית עליכם לדאוג לרכיבים. שזיפים נלקחים בנפח שרירותי. עבור 1 ק"ג. הפירות מסתמכים על ליטר. מים מטוהרים. לאחר מכן, מוכנס לתוך היבלת סוכר גרגירי (0.1-0.3 ק"ג), תוך התחשבות בהעדפות האישיות של היינן.
 2. דאג לפירות יער. מיין כדי לא לכלול דגימות רקובות. אל תשטוף חומרי גלם, רק נגב בגזה יבשה, אך אל תפגע. שים מזרן, השאר בשמש וחכה שלושה ימים. הסר את העצמות, הפוך את החלק הרך להרכב מחית.
 3. שופכים מים מסוננים ומשאירים בכלי להתססה. מכסים את הצוואר בגזה ושומרים במשך יומיים בחושך. וודאו שהטמפרטורה היא 19-24 מעלות. מערבבים את הרכב שלוש פעמים ביום, ממיסים את העיסה.
 4. כאשר אתה מבחין שהתסיסה החלה, סנן את היבלת דרך כמה שכבות של גזה. השאירו בכלי נקי ושפכו חצי סוכר גרגיר מהסך הכל. פקק והשאיר בחושך. לאחר 5 ימים, הכנסו בערך ¼ סוכר, ואחרי 5 ימים - אותה כמות.
 5. בסופו של דבר, אין למלא את המכולה עם התכולה לראש. צפו להשלמת התסיסה, ככלל, זה לוקח כמה חודשים. לאחר מרווח נתון, סננו את ההרכב, הסירו את המשקעים.
 6. שלב זה מאפשר להוסיף חומרים בעלי חוזק של 40 מעלות, אם אתם מתכננים להכין משקה מועשר. אך אל תכנסו ליותר מ-10-13% מהנפח הכולל כדי לא להגזים ולא לקלקל את הטעם. סוכר מוזגים גם לפי שיקול דעת, אי אפשר להוסיף עוד.
 7. שמור על מיכל קריר כך שהטמפרטורה לא תעלה על 14 מעלות ולא תיפול מתחת ל 7. השאירו בחושך, נסו אחרי זמן מה. לא תוכלו להדליק את המשקה, עליכם לחכות שזה יקרה באופן טבעי.

מ שזיפים מיובשים

 1. קח 7 ק"ג. שזיפים מיובשים ובשלים. הסר את העצמות והעביר לכלי זכוכית 10 ליטר. שופכים פנימה ליטר. מים חמים. השאירו את הקומפוזיציה לשוטט. לפני שמתחילים בהליך, אין לכבס את הפירות.
 2. לאחר 5 ימים, סחטו את העיסה וערבבו 1 ק"ג נוזלים. סוכר גרגירי. מערבבים את הקומפוזיציה שלוש פעמים ביום במקל עץ. לאחר השלמת תהליך התסיסה, סנן את המשקה. לאחר 3 שבועות ניתן לטעום את היין.

מקומפוט שזיף

 1. סנן 3 ליטר. קומפוט. הסר את הקליפה מהפרי. קח 0.2 ל. נוזלים ומחממים אותו ל 30 מעלות. טוחנים 60 גר '. צימוקים עם 50 גר '. סוכר. שלח את המסה לקומפוט מחומם. השאר את המתנע בטמפרטורת החדר למשך 5 שעות. עטפו את צוואר המכולה בגזה.
 2. ברגע שמתחיל תהליך התסיסה, שופכים פנימה את הכמויות עד לרוב הקומפוט. שמור את הקומפוזיציה בכלי זכוכית בגודל מתאים. התקן חותם מים. אם תשים כפפת גומי, אל תשכח לעשות חור באחת מהאצבעות.
 3. הניחו את המיכל המכיל את התכולה במקום חמים. עכשיו היכנסו לשזיפים. לירות פרי מהקומפוט בפירה ולערבב עם 50 גר '. סוכר גרגירי. חכה שהמיץ יתבלט. שלח את המיסה המוכנה לאש עצלה. מרתיחים חצי שעה.
 4. לאחר שהרכב מתקרר לטמפרטורת החדר, שפכו אותו למיכל זכוכית נפרד. שופכים פנימה ליטר.
  מים מסוננים. התקן חותם מים והשאיר להתעקש במקום חמים. ברגע שהתהליך מסתיים בשני טנקים, יש לנקז את הנוזל מהמשקעים ולחבר את התרכובות זו לזו. לסנן ולבקבוק.

המלצות מעשיות

יין משזיפים

 1. אם החלטתם לבשל יין משזיפים, עליכם לקחת בחשבון כמה מהדקויות כשמכינים משקה כזה. לפעמים הרכב הפרי שלהם מתחיל לחמם, כתוצאה מכך, אתה יכול לנגוס. אז אתה לא צריך לתרגם את המוצר.
 2. לשם כך, שפכו מים לנוזל יחד עם המשקעים. הפרופורציות הן 1 עד 3. נוסף סוכר. 1 ליטר נוזלים מהווים 100 גרם. השאר את הריק הזה חם תחת גזה למשך חודשיים. סנן את ההרכב המוגמר ושופך לכלי.
 3. חומץ כזה מתאים לתפקיד של רוטב אקזוטי יוצא דופן עבור מנות וסלטים שונים. הוא משמש גם למטרות רפואיות לשיפור מערכת העיכול. אל תשתמש ביין חמוץ לזיקוק. התזקיק חומצי מדי ולא ניתן לעשות שום דבר בנידון.
 4. במקרים מסוימים, יין מבוסס שזיף יכול לייצר מרירות. כדי למנוע זאת, יש לפקח בזהירות על התסיסה. שקול את זמן התהליך.עם תסיסה אינטנסיבית במשך יותר מ 50 יום, יש לנקז את הנוזל מהמשקעים ולהעביר לכלי תסיסה נקי. צפו לביצוע התהליך.
 5. אם רגע כזה חסר, תוכלו לנסות לתקן את המצב בדרך אחרת. נסה לנקות את המשקה בעזרת ג'לטין או לבן ביצה. יש להוסיף את אחד המוצרים להרכב ולהמתין למשקעים. ואז לסנן. המרירות תיעלם עם הזמן.

בהכנת משקה כזה אין שום דבר מסובך. התהליך אינו שונה בהרבה מהטכנולוגיה ליצירת משקה ענבים קלאסי. עקוב אחר הוראות פשוטות ופעל לפי המלצות מעשיות. אם מקפידים על כל הכללים, כדאי שתשתה משקה טעים ודי.

וידאו: יין ביתי שזיפים - מתכון פשוט

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון