גזעי חתולים היפואלרגניים: 4 גזעים

כאשר אדם רוצה לקבל חיית מחמד פרוותית, הוא מתחיל ללמוד כל קבוצת גזע בפירוט. אין שום דבר רע בלרצות להחזיק חתול בבית. עם זאת, אלרגיות הן הקשות ביותר. אם אדם מתחיל לפתח נפיחות, קריעה והתעטשות מופיעים, זו בהחלט תגובה אלרגית. כדי לדכא את זה, אתה צריך לשתות סמים מיוחדים או לנטוש לחלוטין את חיות המחמד המרופדות בבית. אך ישנם גזעי בעלי חיים שאינם משפיעים לרעה על מצב אדונם. שקול אותם ביתר פירוט וחקור היבטים חשובים אחרים.

גזעי חתולים היפואלרגניים

האם יש חתולים היפואלרגניים?

 1. הדעה באשר לעובדה שבטבע ישנם בעלי חיים שאינם גורמים לתגובה אלרגית אצל בני אדם היא שגויה באופן חלקי. יש צורך לגשת באופן מקיף לנושא ולהבין את הסיבות לכך שחיות מחמד מסוימות נחשבות להיפואלרגניות. הכל עניין של חלבון מיוחד המיוצר בגוף של חיית מחמד. הוא זה שמעורר השלכות שליליות אצל בני אדם.
 2. בחלק מהחתולים תרכובת זו מסונתזת בכמויות גדולות. לעומת זאת, בעלי חיים אחרים מתהדרים בייצור פחות. זוהי הקטגוריה השנייה של בעלי חיים המוענקת בתואר היפואלרגני. אצל חברים פלופים כאלה הסינתזה מתרחשת בעיכוב, היא איטית, ולכן הסיכוי לפתח תגובה אלרגית אצל אדם כאשר הוא במגע עם חיית מחמד כזו מצטמצם.
 3. יש דעה אחרת שגופתו של הסובל מאלרגיה אינה תופסת את מעיל החתול. אולם הצהרה זו שגויה, מכיוון שחלבון זה מרוכז בשתן, נוזלים והפרשות אחרים. שיער עבה רק מגביר את התפשטות האלרגן, ולכן אדם מתמודד עם תסמינים לא נעימים לאחר מגע עם מחלקה כזו.
 4. מכאן יש להסיק כי גם אותם חיות מחמד העשויות שיער יפהפה ומוארך, מטבען, יכולות להיות מסווגות כפרטים המתאימים לסובלים מאלרגיה. עם זאת, במקרה זה, יש לעמוד בתנאי חשוב - גוף החיה מייצר מעט חלבון מיוחד.

בחירת חיות מחמד

 1. כפי שהבנו מכל האמור לעיל, ישנן קבוצות אילן יוחסין של חיות מחמד שפחות גורמות לתגובה שלילית אצל אדם עם אלרגיה. מסיבה זו, יש לגשת לבחירת בן משפחה עתידי עם כל אחריות, תוך שימת לב להיבטים חשובים.
 2. יש להזכיר מיד שכדי להפחית את הסבירות לתסמינים רעים, עדיף לתת עדיפות לקבוצת הגזע המפורסמת בזכות צמר לא עבה ומוארך מדי. לכן, יש צורך להדיר מייד את החיות הפרסיות, הסקוטיות והבריטיות. יש להם לא רק שיער ארוך, אלא גם מעיל צפוף.
 3. מומחים ממליצים לתת עדיפות לחיות מחמד שאינן נטולות כל מעילים. כתוצאה ממחקרים רבים הוכח שעדיף להביא לדירה חתולים עם צמר קל. על פי כמה דיווחים, הפיגמנטציה קשורה ישירות לכמות החלבון המיוחדת המיוצרת.
 4. על מנת שתרכובת זו לא תיוצר ללא הפסקה, יש צורך לפטור את בעל החיים מהרצון להמשיך את הסוג. במקרה של חתולים, עליכם לפנות לעיקור. חתולים מסורסים. בנוסף ליתרונות הבלתי ניתנים להכחשה עבור בעל האלרגיות, ניתן למנוע פעולות לא נעימות מצד חיית המחמד (סימנים, צרחות וכו ').

תווי פנים בעלי חיים

תכונות של חתולים היפואלרגניים

 1. זה לא כל כך קשה לקבוע את הגזע. הרבה יותר קשה לקחת סיכונים ולהעריך את הסבירות לפתח סימפטומטולוגיה לא נעימה אצל בעל חבר בן ארבע.יש להבין כי הבחירה הנכונה של חיית מחמד אינה מבטיחה כי אלרגיה לא תתבטא ברגע הכי לא הולם.
 2. ככלל, הסימנים הראשונים מורגשים את עצמם לאחר מגע של חצי שעה או שעה רציפה עם האלרגן. התסמינים כוללים שחרור של קרעים, עיטושים, עור מגרד וכו '. במהלך תקשורת ראשונית, אלרגיה עלולה לא להופיע כלל. היא מרגישה את עצמה לאחר מספר ימים של להיות חיה בבית. זה נובע מייצור והצטברות חלבון.
 3. כדי לא לכלול את הסבירות להתפתחות של תגובות לא נעימות, עדיף להישאר עם החיה שלצדה לפני שהיא תרכש. אתה יכול לספר למגדל על מצב בריאותך ולבקש עזרה בחדר הילדים למספר ימים כדי להעריך את רווחתך. אבל לא כולם מוכנים ללכת על זה.
 4. דרך נוספת החוצה היא לערוך סדרת בדיקות לקביעת כמות החלבון המיוצר על ידי גוף חיית המחמד. מספיק לקחת את המעיל, הרוק, השתן או ההפרשות האחרות שלו ואז לספק את החומר למעבדה. מומחים יעריכו את מהירות פיתוח החיבורים ותוכלו לקבל את ההחלטה המדויקת.

גזעים מתאימים

מוקדם יותר נאמר כי יש לתת עדיפות לבעלי חיים העומדים בדרישות הסובלים מאלרגיה. משמעות הדבר שתצטרך לעצום עיניים על נתונים אסתטיים, החל רק מהקריטריונים הדרושים.

שימו לב למעיל, כלומר חוסר המעיל. במקביל, השיער החיצוני צריך להיות גם קצר, מכיוון שבתהליך ההמסה, אפילו אותם אנשים שאינם סובלים מאלרגיות עשויים להיתקל בזה.

כאשר ההמלטות מורגשות את עצמן, צמר ממש מרחיק באוויר. הם משפיעים על הקולטנים האנושיים, מעוררים תסמינים לא נעימים. כמובן שהאפשרות המתאימה ביותר תהיה לא רק חתול ללא מעיל תחתון, אלא גם חיות מחמד עירומות.

מינים ללא מעיל תחתון

אם אדם סובל מאלרגיות, האפשרות הטובה ביותר עבורו היא חיה עם מעיל קצר וחסר מעיל תחתון. לכן, אם אתם רגישים לערימה, שימו לב לבעלי החיים הבאים, שתוכלו להתחיל בבטחה. אל תדאגו לשום דבר, הם לא מעוררים התפתחות של תגובה אלרגית.

מזרחי
חתול מזרחי

 1. ניתן לייחס את האדם המוצג לקבוצה המזרח-סיאמית. ראוי לציין כי לבעלי חיים כאלה יש מראה לא סטנדרטי למדי. זה בגלל התכונות האלה שחתול מושך תשומת לב מוגברת.
 2. לחתול יש גוף מוארך למדי, אך רזה. החיה מתהדרת בזנב ארוך. החתולים המדוברים גמישים וחינניים. לבעלי החיים יש גם לוע מוארך.
 3. המאפיין המובהק העיקרי בקרב קרובי משפחה הוא אוזניים גדולות למדי. באשר לצמר, אצל אנשים כאלה הוא מתאים לגוף. היא קצרה ושום מעיל. הערימה משיי ורכה למגע.
 4. בעלי חיים המיוצגים לעיתים רחוקות מאוד יכולים לעורר התפתחות של תגובה אלרגית. בגלל תכונה זו, חתולים מומלצים להיפצע אפילו על ידי אסתמטיקה. כמו כן, בעלי חיים הם לא טיפוסיים לחלוטין בחתולים.
 5. הסיבה לכך היא שחתולים מתנהגים יותר כמו כלבים בהתנהגות. אדם מעדיף להיקשר לאחד מבני המשפחה. לכן, החתול תמיד יעקוב אחר הבעלים. שאר בעלי החיים הם מאוד שובבים וחברותיים.

באלינזי

 1. האנשים המוצגים מתאימים לאנשים שפשוט חולמים להשיג גבר יפה תואר. לחתולים אלה מעיל ארוך, משיי ורך למדי. היתרון של אותם אנשים הוא בכך שהם נטולי מעיל. לכן הם למעשה לא דוהים.
 2. החתולים המדוברים מתהדרים בעיניים כחולות ויפות. יש להם צבע אופייני של גוונים בהירים. קרוב יותר לאוזניים ניתן להבחין בהאפלה. זה נצפה גם על הרגליים והזנב. חתולים כאלה גמישים וידידותיים מאוד.הם אידיאליים למשפחות עם ילדים קטנים.

חתול באלינזי
חתול באלינזי

 1. אנשים אלה שייכים גם לקטגוריית בעלי החיים ההיפואלרגניים. חתולים כאלה יכולים להתהדר במעיל ארוך ויפה. הוא רך ובו זמנית דק מאוד. אנשים המיוצגים לעתים רחוקות גורמים להתפתחות של אלרגיות במארח.
 2. במראה החיצוני, החתולים המוצגים דומים מאוד לסיאמים. ניתן להבחין ביניהם בשיער ארוך. זן כזה נולד במזרח. עם זאת, חתולים קיבלו הכרה אוניברסלית בזכות המגדלים האמריקאים.
 3. האנשים מגזע זה יכולים להתהדר ביופי וחן. הם דקים ומידתיים. העיניים בצורת שקד, האוזניים משובצות רחבה והראש בעל צורת טריז בגודל פרופורציונאלי.
 4. אצל בעלי חיים הגוף נצבע בצבעים עזים. על הפנים יש מסיכה אופיינית. ניתן להבחין בהתכהות ברגליים ובזנב. בעלי חיים יכולים להתפאר באנרגיה ובמוח חד. כמו כן, אנשים אינם סובלים את הבדידות.
 5. קחו בחשבון שהחתולים שהוצגו זקוקים לחברה מתמדת, אי אפשר להשאיר אותם לבד. אם תחליט להשיג חיות אחרות, אתה יכול לעשות זאת בבטחה. חתולים כאלה מסתדרים מצוין עם כולם.

ג'וואנים

 1. ראוי לציין כי האנשים הנדונים הם הכלאה של חתולים סיאמיים ובליניים. אחרת, לבעלי החיים המדוברים גודל גוף ממוצע. המשקל המרבי הוא כ- 5 ק"ג.
 2. חתולים מתהדרים ברזות ובשרירים שרירים היטב. אם אתם נוטים לאלרגיות בבחירת בעל חיים, העדיפו אנשים עם צבע בהיר. אחרת, חתולים מתהדרים במסירות לבעלים ובחביבותם.

אם אתה סובל מתגובה אלרגית ובכל זאת ברצונך לצפות בבעלי חיים בביתך, שקול את האנשים שסופקו. אחרת, עקוב אחר ההנחיות המעשיות כדי למזער את הסיכון לפתח בעיות.

וידאו: בעלי חיים לסובלים מאלרגיה

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון