כיצד להפשיר במהירות בשר טחון: טיפים שימושיים

לעיתים קרובות קורה שהאורחים יכולים לפתע לפתע, או ששכחתם, לא הוצאתם את התירס בזמן להכנת ארוחת ערב למשפחה, ונשאר מעט מאוד זמן עד לאחד האירועים הללו. אם כן, כעת בידכם חתיכה גדולה של בשר טחון קפוא, שתפשיר באופן עצמאי למשך שעתיים-שלוש. אך אנו זוכרים שהזמן אינו אינסופי, ויש להזין אורחים ו / או המשפחה.

כיצד להפשיר במהירות בשר טחון

מה לעשות במקרה זה? לא ניתן לחכות עד שהבשר מפשיר את עצמו. לכן, עליכם לפנות לשיטות להפשרה מהירה של המוצר, אשר יחד עם זאת לא יקלקלו ​​אותו.

אפשרויות זמינות

ישנן מספר דרכים לעזור בהפשרת בשר טחון במהירות ולא להפוך אותו למסה נוזלית חסרת טעם, שממנה אין טעם לבשל כל דבר.

  1. הדרך המהירה והיעילה ביותר להפשרה: מיקרוגל. טכנולוגיות מודרניות מאפשרות לאדם לא רק לחמם בו אוכל, אלא גם לבשל, ​​כמו גם להפשיר אוכל. אם לתנור שלך יש מצב "הפשרה מהירה", עליך להסיר את הבשר הטחון מהתיק, להכניס אותו לכלי מיוחד (בדרך כלל קרמי) ולהכניס אותו למיקרוגל למצב שצוין. עם זאת, אסור להירגע: הקפד לעקוב אחר התהליך, אל תחמם יותר מדי את המלית, אחרת זה עלול לשרוף או אפילו להתדרדר.
  2. מחוסר במיקרוגל, תוכלו להשתמש באמבט המים. לשם כך, הוציאו את המלית מהאריזה, הניחו בכלי קרמיקה. שופכים מים לסיר והניחו על אש איטית. הניחו את המיכל עם בשר טחון מעל המים (קצה הכלי צריך להיות מונח על שפת התבנית, אז בחרו בקוטר נכון). שלוט בתהליך על ידי סיבוב מתמיד של הבשר והוצאת שכבות שהופשרו ממנו כבר.
  3. דרך גסה, אך יעילה למדי, למי שלא רוצה לחמם את הבשר הטחון, מפחד לחשוף אותו יותר מדי ולקלקל אותו: מחלק אותו לחתיכות קטנות ומוסיף מלח. במקרה זה, מוצר הבשר קוצץ לחתיכות בעזרת סכין או גרזן גדולים וחדים ומומלח. המלח "משליך" את הקרח, ובעשרים דקות ניתן להשתמש באגס לבישול.
  4. אם יש אפשרות וקצת יותר זמן וסבלנות, אז אפשר להכניס את בשר הטחון בכלי במקום חם: ליד סוללה חמה או מעל תנור מחומם. בשר יפשר להפשיר לאט יותר מאשר במקרים קודמים, אך סביר יותר שישמר את יכולת החיבה שלו.
  5. אפשרות טובה להפשרה מהירה יכולה להיות מים זורמים. לשם כך עליכם לעטוף בחוזקה את הבשר הטחון בפוליאתילן כך שהלחות לא תחדור פנימה והיא לא תהפוך לנוזלית במיוחד. השאירו שקית בשר מתחת לברז עם מים צוננים לשפוך למשך 15-20 דקות. בדוק מדי פעם את החבילה אם יש יושר.

טיפים שימושיים

  1. כמובן שלנקוט באמצעי חירום כאלה, יש להבין שהם יכולים להרוס את המוצר. לכן, כאשר מבצעים אחת מהמניפולציות המוצעות, אל תסיחו את דעתך על ידי שום דבר אחר. היזהר, אחרת לא יהיה ממה לבשל.
  2. אם לאחר הפשרה מהירה אתם מרגישים ריח לא נעים מהבשר או אם הוא הפך בלתי ניתן לייצוג (הוא דלף או הפך חסר צבע מדי), בשום מקרה אל תתחילו לבשל ממוצר כזה! אתה מסתכן בהרעלת מזון חמורה.
  3. אפשרות ההפשרה האידיאלית ביותר היא הפשרה איטית. לכן, וודאו תמיד שהבשר הטחון נשלף מראש, ולא תצטרכו לעבור טיפול בחום חזק לפני שתתחילו לבשל. הפשרה איטית מהווה ערובה לכך שהמוצר ישמור על טעמו ותכונותיו הבריאות.
  4. כדי להפיג את הבשר מהר יותר, עשו זאת: חלקו את נתח הבשר שנרכש למנות כאלה כך שכל אחד יספיק לתהליך בישול אחד בדיוק. מסדרים את החלקים המתקבלים לשקיות ניילון נפרדות ומגלגלים את המערוך לשכבה דקה כך שלא יהיה אוויר בין הפוליאתילן לבשר. קושרים ונקיים במקפיא. אז תשתכנעו שהשכבה הדקה הפשירה פעמים רבות מהר יותר מחתיכה גדולה אחת. ותחסוך לעצמך את הצורך להקפיא / להפשיר בשר טחון מספר פעמים, מה שמשפיע גם על תכונותיו המועילות.

הפשרה מהירה היא דבר טוב במצבי חירום, אך אסור להשתמש בו ללא הרף. וודאו שעד שתתחילו לבשל, ​​הבשר כבר הופשר. השתמש בטיפים שלנו כדי להקל על חייך!

וידאו: כיצד להפשיר בשר

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון