כיצד להפשיר במהירות מקרר: 5 דרכים

הסיבות העיקריות לקירור יתר של המקרר נחשבות כהפרה של המרכיב הגיאומטרי של הדלת או תקלה של התרמוסטט. שינויים כאלה בפעולת המקרר מובילים להיווצרות קרח על הקירות והמעיל במקפיא. עקרות בית נאלצות לפנות להפשרה מואצת של המכשיר בכדי למנוע נזק טבעי למזון המאוחסן. האנשים שם יש כמה דרכים יעילות, עליהם נדבר היום.

כיצד להפשיר במהירות מקרר

מכינים את המקרר להפשרה

 1. בחר זמן טוב להליך. אל תתחילו להפשרה במקרים שיש הרבה מוצרים במקרר שיכולים להתקלקל במהירות. ככלל, בעונה החמה אין לאן להחליף אוכל, וכתוצאה מכך הוא יהפוך במהרה חסר ערך.
 2. אם החדר בו מותקן המקרר חם כרגע, דחה את תהליך ההפשרה לתקופה חיובית יותר. מהלך כזה יסייע להימנע מפגיעה בחלקים בסיסיים, כמו מנוע, מדחס, תרמוסטט ואחרים. זה נובע מהעובדה שהמקרר יזכה לפרמטרים שנקבעו מהר מדי.
 3. לפני שתמשיך בהוצאת המזון מהמקרר, הפוך את מדד הטמפרטורה לסימון "מינימלי", ואז נתק את המכשיר מהשקע.
 4. במקרים בהם תכנון המקרר אינו מרמז על נוכחות של מיכל לאחסון הנוזל הזורם, המשך באופן הבא. התקן מגש או אגן שטוח במדף התחתון של המכשיר שאליו יתנקזו מים. שים סמרטוט גדול ליד המיכל, הוא לא יאפשר עודף נוזלים לדלוף מעבר לגבולות הזמינים.
 5. במידת האפשר רכוש צינור ניקוז נוזלים. התקן אותו בחור שדרכו יוצא המסה כדי לא לסחוט ללא הפסקה את הסמרטוט. לפני ההפשרה, הסר מדפים, ארגזים לאחסון פירות, ירקות וביצים מהמקרר.

טכנולוגית הפשרה של מקרר

אם יש לך מספיק זמן, אין צורך להשתמש באפשרויות שלהלן. הם נועדו להפשיר את המכשיר בזמן הקצר ביותר, וזה חשוב למארחים העמוסים. בתרחיש אחר, מספיק לעבור את תהליך ההכנה, ואז לפתוח את דלת המכשיר ולחכות שהמעיל הקפוא יפשיר מעצמו.

במקרים בהם המועדים אוזל, השתמש בתכניות שלהלן.

קיבולת עם מים רותחים
קח כמה קערות קרמיקה עמוקות בנפח של 1.5 ליטר ומעלה. שופכים מים רותחים לכל אחד מהם ואז מניחים אותם על המדפים. אתה יכול להחליף את הקרמיקה במחבתות אלומיניום רגילות, אבל המים בהן יתקררו הרבה יותר מהר, זה חסר תועלת עבורך. תהליך ההפשרה עצמו די פשוט: אדים חמים פועלים באופן פעיל על המסה הקפואה, וכתוצאה מכך האחרון מתחיל להמיס במהירות כפולה. אם תרצה, אתה יכול להחליף את הטנקים במים רותחים בכרית חימום רגילה, זה פועל על אותו עיקרון, אבל התוצאה מושגת זמן רב יותר.

הפשרה של המקרר במים רותחים

דוד
כדי להפשיר את המקרר ביעילות, השתמש במאוורור חום כמו ורטקה או דוד שמן קונבנציונאלי. במקרה הראשון, יש צורך להתקין את המכשיר ברמה של המדפים האמצעיים, כך שהאוויר יסתובב בכל חלל המכשיר באופן שווה. האפשרות השנייה כוללת התקנת הרדיאטור על הרצפה, הוא גבוה וחזק יותר, עקרון הפעולה של שני המכשירים שווה יחסית.יש להפשיר את המקרר בדרך זו בזהירות אם יש ילדים קטנים וחיות מחמד בדירה.

מייבש שיער
שיטה לא יעילה במיוחד, ברוב המקרים הטכנולוגיה מובילה לחימום יתר של מייבש השיער. עם זאת, אם שום דבר אחר לא נמצא בהישג יד, המשך בזהירות. כוון את זרימת האוויר תחילה לפינות העליונות והקירות של המקרר, אל תטפלו מייד בחלק המרכזי של הקרח. עוברים בהדרגה מלמעלה למטה, ומחממים אזורים גדולים יותר. הפעל את מייבש השיער למשך 7 דקות, כבר לא, ואז קח הפסקה כדי שהמכשיר יתקרר. בכל פעם שאתה משתמש במייבש שיער למשך 5 דקות, אחרת הוא עלול להפוך לבלתי שמיש.

מניפה
מקם את המאוורר כך שייפשט בחלקו העליון של המקרר. אסור להתקין את המכשיר, לכוון אותו לאמצע, הפשרת המסה תתרחש לאט יותר. אם תרצו, תוכלו לשלב את המאוורר עם קערות בהן מוזגים מים רותחים. במקרה זה, יש להניח אותם על המדפים התחתונים. הטכנולוגיה מיועדת למקררים חדשים וגם ישנים, בהם מעיל הפרווה קופא מהר מאוד. אל תשכח לשים סמרטוט וקערה שטוחה בתחתית המקרר.

הפשרה מכנית
השתמש בסיליקון רך או מרית גומי כדי לסייע בהסרת עודף קרח מדפנות המקרר. הטכניקה נחשבת נוספת, היא משמשת בשילוב עם השיטות המוצעות לעיל. אי אפשר לגרד קרח עם חפצי ברזל עם קצוות חדים, הם יפגעו בקירות המקרר, ביצועיו יפחתו. במהלך הפשרה מכנית, שימו לב לחתיכות קטנות של מסה שעלולות להיכנס ליחידה. אם זה לא יימנע בזמן, החלקים ישחיתו.

שלב ההפשרה האחרון

השלב האחרון בהפשרת המקרר

 1. לאחר ניקוי יסודי של המכשיר מהמונים קפואים, יש צורך לשטוף היטב את המכשיר. מערבבים 100 גר '. סודה לשתייה עם 80 מ"ל. חומץ שולחן (6%), להוסיף 20 גר '. אסתר רוזמרין. קנו מעט כספים על ספוג המטבח, נגבו את קירות המקרר, אטמו את הדלת היטב. התייחס לקופסאות והמדפים באותה הרכב. השאירו למשך חצי שעה.
 2. לאחר זמן זה, הכינו תמיסה: ערבבו 2 שקיות סוכר וניל עם 400 מ”ל. מים חמים, המתינו עד שהגרגירים יתמוססו. הסר את הקומפוזיציה הקודמת עם מגבות נייר, ואז הנמיך את הבד לתמיסה ולבסוף נגב את חלל המכשיר. שוטפים מגירות, אטמים ומדפים במקלחת, הרטיבו בעזרת תמיסת וניל.
 3. כבר נפטרתם מריחות שעלולים להופיע לאחר ההפשרה. עכשיו יש צורך לייבש את חלל המכשיר, המכולות והמיכלים. ללכת עם מטלית יבשה כדי להסיר עודף לחות. אל תשכח מייבוש יסודי של כלבי הים, הם סופגים מים והופכים רופפים.
 4. הכנס את המדפים לפתחי המקרר, הפעל את המאוורר והפנה את זרימת האוויר למרכז המכשיר. המתן כ 20 דקות, ואז הניח מיכלים לירקות וביצים על המדפים האמצעיים, וייבש אותם גם.
 5. נגב את הרצפה סביב המקרר כדי למנוע קצר חשמלי. השאר את הדלת פתוחה כשעה כך שהמכשיר יהיה מאוורר היטב. תפרו שקית כותנה והניחו בה גרידת פירות הדר מיובשים כדי למנוע הופעת ריחות לאחר הפשרה.
 6. בסוף השעה, סגור את המקרר, חבר אותו לרשת, קבע את הטמפרטורה הרצויה. אל תמהרו לפרוש את המוצרים, המתינו עד שהיחידה תתקרר לחלוטין. חזור על הפשרה לעתים קרובות ככל שדורש מקרר שלך.

מה אסור לעשות

 1. בשום מקרה אל תפשיר את המקרר המחובר לרשת. כתוצאה מפעולות כאלה התרמוסטט ישבר, הקרח יתחיל להצטבר פעמים רבות מהר יותר.
 2. טנקים עם מים רותחים ניתן להניח רק בחלל הראשי של המקרר, אך לא במקפיא.
 3. אל תשתמש במייבש שיער לייבוש שיער בעת הפשרת מקפיא. שטח המוני הקרח בתא זה גדול למדי, כך שלמעשה לא יהיה שום תועלת מזרם אוויר חם חלש. אבל יש סכנה למעגל אפשרי אם פתאום טיפות מים עולות על מייבש השיער.
 4. אל תשתמש בחפצים נוקבים, ובמיוחד ברגליים לחיתוך קרח, כשאתה מחליט לבחור בלוק קפוא. ישנם מקרים תכופים כאשר, בגלל חוסר ניסיון, בעלי הבית פילחו את קירות המקרר, מה שהופך את המכשיר לבלתי שמיש.

לא קשה להפשיר מקרר אם יש לך מספיק ידע. השתמש בתנור שמן או במכשיר מסוג Veterok, כוון את המאוורר לחלל המקרר והתקן קערות עם מים רותחים.

וידאו: כיצד להפשיר במהירות את המקפיא

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
וסיה
וסיה

"ניתן להניח טנקים עם מים רותחים בחלל הראשי של המקרר, אך לא במקפיא." בולשיט, סבתי ואמי תמיד הכניסו מים רותחים למקפיא.

wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון