כיצד לבשל ג'לי חמוציות: 3 מתכונים

ישנן דרכים רבות לקצור חמוציות. על בסיסו הם מכינים פינוקים מתוקים, פיתולים לחורף, קוקטיילים ומשקאות שונים. קיסל פופולרי במיוחד, הוא נצרך על ידי כולם, ללא יוצא מן הכלל, ללא קשר למין או לגיל. מוקד הקומפוזיציה הוא ההגנה על קירות מערכת העיכול מפני גירויים. קיסל רושם לחולים הסובלים מדלקת קיבה ותופעות דומות אחרות.

איך מכינים ג'לי חמוציות

תיאור ברי

 1. הפירות צומחים על שיח המשתרע עד 30 סנטימטרים לכל היותר. קני השוריים מעודנים, הגבעולים דמויי מבנה, עם פיגמנט אדמדם או חום, באזור הצמתים מתקצרים.
 2. יורה מתרוממים מעט, אינם נבדלים באורך. העלווה רכה, מוארכת, סגלגלה בתבנית. הקצוות מכוסים, בחלקו העליון הפיגמנטציה ירקרק, כהה, מבריק. להלן ניכר צליל אפרפר.
 3. פרחים נוצרים על הגבעולים, שיכולים לגדל כמה חלקים יחד. הם צבועים סגול או ורדרד. כאשר נוצרים פירות יש להם פיגמנטציה אדומה, מחושכת. על פי הפורמט, התותים סגלגלים או עגולים, בקוטר הם מגיעים לסנטימטר וחצי.
 4. ישנם כמה סוגים של הצמח המוצג. הסוג שגדל בטבע אינו שונה בגודל גדול. אם מדובר על חמוציות הגדלות באזורים, זה די גדול.
 5. כאשר הגידול מתבצע על מטעים, ניתן להשיג פירות בקוטר 2 סנטימטרים. לפי הטעם הם חמוצים, יש מרירות קלה, ואז תווים מתוקים בולטים.
 6. באשר לפריחה, מקורו בחודש הראשון של הקיץ. אם אנחנו מדברים על פרי, אז אתה יכול ללכת להתכנסות בתחילת עונת הסתיו ועד סוף הזמן הזה. קריטריונים אלה אופייניים למשחק.
 7. במקרה של פירות מעובדים, תקופת האיסוף היא מספר שבועות קודם לכן. כדי לשמור על הפירות, עליכם לספק להם קור רוח. במצב זה, התותים מיושנים עד עונת האביב.
 8. היקר מנקודת מבט של תרכובות נכנסות נחשבים לדגימות שנאספו לפני שהקפאה התרחשה. הם צורכים מגורד, בשילוב עם סוכר גרגירי, קפואים.
 9. כמו כן, הפירות מיובשים ומבושלים בצורה אחרת. לעתים קרובות, על בסיס פירות בשלים לחלוטין, רטבים, ג'לי ומשקאות אחרים מיוצרים. הם מוחדרים לסלטים בכדי לתת למנה תווי טעם מיוחדים.

השפעות על הגוף

 1. הפירות ניחנים במסה של תכונות יקרות ערך, עם זאת, כמו עלווה וחלקים אחרים של הצמח. על פי כמה דיווחים לא מאושרים, ברי כזה מסוגל למנוע ואף לטפל במחלות סרטן.
 2. הקומפוזיציה מכילה מסה של מינרלים חיוניים המשפיעים לטובה על שרירי הלב ותעלות הדם. בשל ההשפעה האנטיבקטריאלית, כל המוצרים על פירות אלה מחטאים את חלל הפה.
 3. חובה להכניס מוצרים לתזונה שלך כשחל עונות השנה. בתקופות אלה, ככלל, הגוף נתון במתח ומתחלש. פירות יער יחזקו את המערכת החיסונית לעיתים.
 4. דייסה המבוססת על פירות אלה מרפאת פצעים, מרעננת, ויש לה גם השפעה טונית על גוף האדם. הוא נצרך בשילוב עם סוכר גרגירי כדי לפצות על הצורך בחומרים חשובים.
 5. יש אנשים שחושבים שמשקאות חסרי מאפיינים מיוחדים. זה נכון בחלקו, אך לא כל החומרים נעלמים. רובם נשארים. זה מנקה את הכבד, משפר את תפקוד הלבלב וגם מגרה את תהליכי העיכול.
 6. ג'לי ומשקאות אחרים משמשים להיפטר מריר בדרכי הנשימה, לשיפור מצב דלקת ריאות, ברונכיטיס ומחלות אחרות מסוג זה.

מתכונים

מתכוני ג'לי חמוציות
קלאסי

 1. מתכון זה נחשב למסורתי, חלקם הכי אוהבים. לקטיף אתה צריך לקחת בערך 175 גר '. סוכר גרגיר, 0.4 ק"ג. גרגרים, עמילן בכמות של 28 גר '. ו -3 ליטר. מים מסוננים.
 2. אז אנו ממשיכים ליישום התוכנית שלנו. ראשית, מיין את הפירות, למעט כל המפונקים ולא מתאימים לבישול. שוטפים חומרי גלם, הסר פסולת. לשטוף שוב, לייבש על מסננת או במסננת.
 3. הרתיחו את המים בנפח על פי המתכון, ואז הניחו להם להתקרר מעט. כשמשתמשים במי בקבוקים, אין להכניס אותם לטיפול בחום. פשוט להתחמם.
 4. העבירו את הפירות לכלי בגודל מספיק. מועכים את חומרי הגלם בכל דרך נוחה. כתוצאה מכך הקינוח צריך למצוא מבנה הומוגני ודי רך. לשם כך, עדיף להשתמש בבלנדר. אל תרסקו את הפירות יער, פשוט היכו קלות.
 5. שופכים חצי ליטר מים מטוהרים למסת הבר. הנח את המיכל עם התוכן על המבער והמתן שהוא ירתח. עם הופעת הבועות הראשונות, הרתיחו את הרכב במשך 10 דקות נוספות. סנן את המרק המוגמר וטחן דרך מסננת. מערבבים את שאר המים, אך 100 מ"ל. השאר לגדל עמילן.
 6. שופכים סוכר למסת הפירות. מרתיחים מזון עד להמסת גבישים. בצעו ממיסים את העמילן במים צוננים. הזן אותו לתפזורת וערבב הכל. לאחר הרתיחה, המשך להרתיח את ההרכב למשך 10 דקות נוספות. מוציאים מהמבער ושופכים לכוסות לאחר הקירור.

עם פטל

 1. שופכים פנימה 4 ליטר. מים ולשלוח לתנור. חכה שהנוזלים ירתחו. בינתיים, סדרו 0.2 ק"ג. פטל ובאותה כמות חמוציות. אם הגרגרים קפואים, אל תחשפו אותם להפשרה. מניחים את חומרי הגלם המוכנים במים רותחים.
 2. ממשיכים לבשל רבע שעה. סנן את המרק דרך מסננת וגזה. היפטרו מהגרגרים. יוצקים למרתח 70 גר '. סוכר גרגירי. התקן מחדש את תבנית התוכן על הכיריים. ממיסים בנפרד 30 גרם במים צוננים. עמילן.
 3. המתן לפתן רותח. הצית אש עצלנית. מערבבים את הקומפוט והכניסו את העמילן בהדרגה. לאחר מספר דקות תוכלו לראות כיצד המסה מתחילה להתעבות. כבה את המבער ונתן לג'לי להתקרר באופן טבעי.

עם חלב

 1. מיון ושטוף 150 גר '. פירות יער. לאחר הכנה מלאה, יש לטחון אותם דרך מסננת. יוצקים עוגה 0.35 ליטר. מים מסוננים. שלח את מיץ הברי בקצרה בקור. שלח מים עם עוגה לתנור. המתן לרתיחה. לאחר מכן, גלה עוד 5 דקות.
 2. הרתיחו את הרכב על אש בינונית למשך זמן מוגדר. מגררים את הפרי שוב דרך מסננת. מקפלים את בד הגזה בכמה שכבות ומסננים את המרתח. שלח מחדש את הקומפוט החם לתנור. יוצקים 80 גרם. סוכר גרגירי. חכה שהגבישים יתמוססו.
 3. ממיסים במים 20 גר '. עמילן. קבל אחידות מהרכיבים כך שלא יופיעו גושים. הזן בעדינות את הקומפוזיציה לקומפוט. אל תפסיק לערבב את הנוזל הראשי. לאחר שהמסה שוב רתחה, שפכו פנימה את מיץ החמוציות.
 4. הוצא את המיכל מהתנור ותן להתקרר בטמפרטורת החדר. מחממים בנפרד 0.25 ליטר. חלב. הזן 15 גר '. עמילן. ברגע שהחלב מתחיל לרתיחה מוזגים 50 גרם. סוכר גרגירי. הוסף לזה חצי מכף השעועית.
 5. המתן לעיבוי תערובת החלב. נסו לא להביא את הקומפוזיציה לרתיחה. שופכים את הג'לי לכוסות שקופות בשכבות. כתוצאה מכך מתקבלת סוג של זברה. בכל פעם שופכת שכבה חדשה, חכה שהקודמת תתקרר.

התוויות נגד

 1. ראוי לציין כי אצל חלק מהילדים, berry המדובר יכול לעורר בטן מוטרדת.לכן, תינוקות שטרם מלאו להם 3 שנים רשאים לתת פירות רק לאחר טיפול בחום. הסיבה היא שחומרי הגלם הם מוצרים אלרגניים.
 2. לשאר, אל תנסו לצרוך מיץ סחוט בצורתו הטהורה. הקפידו לדלל אותו במים ולהוסיף כמות קטנה של דבש כדי לשפר את טעם המשקה. הבעיה היא שרענן משמיד אמייל שיניים.

משקה פופולרי העשוי מפירות יער ריחניים הוא לא רק טעים באופן מפתיע, אלא גם שימושי למדי. בכל מקרה, פינוק מבישול עצמי טוב יותר מזה שנרכש. לכן, נסו לרצות את בני הבית לעתים קרובות יותר.

וידאו: מתכון לג'לי חמוציות טעים

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון