אגסים תבשילים לחורף: מתכונים

בעיצומה של העונה החמה, כדאי שתחשבו כיצד להכין עוד דברים טובים. כך, תמיד תהיה הזדמנות לחדש ויטמינים שהגוף לא יחסר להם בחורף. קומפוט אגס מוכר לרבים מילדותם. בואו נשקול את הכל ביתר פירוט.

אגסים תבשילים לחורף

תיאור

 1. ראוי לציין כי האגס שייך למשפחת האגסים. פירות כאלה הם פירות קומה. מיד ראוי לציין שמספר זני האגסים באמת מדהים. עצים כאלה צומחים באזורים חמים כמעט בכל מקום. לכן, אין שום בעיה בטיפוחם.
 2. בין היתר, מגדלים כמות מספקת של זנים של פרי כזה המתאימים לאכילה. מעניין היא העובדה שהפירות המדוברים פופולריים מאוד וביקושים ברחבי העולם. אם אתה מאמין לכתובים העתיקים, מוזכר בהם שאנשים נהנו ממוצר כזה לפני יותר מ -3,000 שנה.
 3. אפילו מרפאים מקומיים ברוסיה העתיקה ידעו על תכונות הריפוי של הפירות המדוברים. אכילה שיטתית של הפרי השפיעה לטובה על מצב האורגניזם כולו. חומר הגלם מביא תועלת מיוחדת לדרכי העיכול. תשכחו מעצירות ובעיות עיכול דומות.

המאפיינים

 1. פרי זה גם מתהדר באפקט מיצוק. לכן, עם מעי מוטרד, המוצר יכול לעזור מאוד. בנוסף, הגוף סובל את עיסת האגס הרבה יותר קלה, בניגוד לעיסת התפוחים.
 2. בנוסף, הפירות המוצגים מתהדרים באפקט מהנה, ממריץ ומרענן. על רקע זה, אדם משפר משמעותית את מצב הרוח. מומלץ לצרוך חומרי גלם לבעיות בדרכי העיכול ובמערכת הלב וכלי הדם.
 3. מומלץ לצרוך פירות באופן קבוע לבעיות בשופכה. אם אתה רוצה להפיק את המרב מהפרי שלך, תן את ההעדפה שלך לריחנית ביותר. ראוי לציין שאגסים הרבה יותר בריאים מתפוחים.
 4. הזנים הגדולים והמתוקים ביותר של הפרי המוצג מכילים את כמות החומרים המזינים הגדולה ביותר. מסיבה זו, פירות כאלה הם במובנים רבים עדיפים על פירות אחרים. מעניין כי המוצר המדובר מסייע בשיכרון הגוף, שעורר על ידי הפטריות. זרעי אגס הם בעלי השפעה אנטי-מינלמית מצוינת.
 5. לחומרי גלם שנדונו יש ערך תזונתי גבוה. הקומפוזיציה מכילה עד 10% מהסוכרים הטבעיים, 2.6% מסיבי הצמח ו -0.3% מהטאנינים. כמו כן, הפירות מכילים כמות מספקת של חומצות אורגניות וויטמינים. דגימות בשלות משמשות כמעט בכל צורה שהיא. לא משנה אם הגן פרי או בר.
 6. יותר פקטין קיים במוצר הנדון מאשר בתפוחים. בשל תכונה זו, עם הצריכה השיטתית של הפירות המדוברים, פעילות המעי משתפרת ורמת הכולסטרול הטוב מנורמל. בנוסף, הרקמות מנוקות מנגבים ותרכובות רעילות.
 7. אפילו מומחים ממליצים לכלול פירות כגון מוצר היפואלרגני בתפריט הראשי. רק במקרים נדירים ביותר יכול אדם להפוך לאי סובלנות כלפי אדם. שאר חומרי הגלם משמשים לרוב על ידי אימהות שטופות טריות כמזון הראשון לתינוקות.
 8. מפרי זה מתקבלים מרתחים ומיצים יעילים למדי, בעלי השפעה משתן מעולה. תרופות כאלה נקבעות לרוב לאורוליתיאזיס. מרתח של דגימות מיובשות מסייע בצורה מושלמת עם שיעול, חום ושלשול. אפקט קיבוע מצוין הוא בעיקר אגס בר.הם מכילים יותר טאנינים.
 9. יש לציין בנפרד כי העץ של פרי כזה משמש באופן פעיל לנגרות, גילוף ופנייה. בנוסף, לעתים קרובות מכשירי מדידה שונים עשויים מחומר כזה. צבעים מיוצרים מהעלים וקליפת העץ. הפחם מיוצר מעץ פסולת.
 10. ראוי לציין שמבחינת ויטמין P וחומצה אסקורבית, הפירות המדוברים נחותים משמעותית מהתפוחים. עם זאת, כמות גדולה בהרבה של חומצות כלורוגניות קיימת באגס. חומרים כאלה מפורסמים בזכות השפעתם הכלרתית המצוינת. פירות שהוצגו גם מתהדרים בתכולת ארבוטין גבוהה. האנזים מונע התפתחות פתולוגיות של שלפוחית ​​השתן והכליות.
 11. בנוסף, הפירות מתהדרים בשפע של אשלגן. לכן, אם צורכים באופן שיטתי פירות, זו תהיה מניעה מצוינת נגד התמצאות מלחים בכבד ובכליות. בנוסף, גורם קורט זה מסייע לגוף להיפטר מעודף נוזלים. יחד עם זאת מתחזק שריר הלב. פירות כאלה יכולים להתהדר בקומפוזיציה מרשימה, ולכן רצוי לכלול אותם בתזונה.
 12. המיץ של פירות כאלה משמש באופן פעיל בעולם התזונה. כמו כן, המשקה יעיל בסוכרת ומצער את מערכת העיכול. עם הצריכה השיטתית של קומפוזיציה כזו, קירות כלי הדם מתחזקים. ברפואה העממית משמשים מרתחים כחומר משתן וכחולתי.
 13. ראוי לציין כי העלים והפירות של עץ כזה הוכחו זה מכבר כיעילים לטיפול במחלות שונות. חומר נוגד פטרייתי קיים בעלים צעירים. לכן חליטות ומרתחים עוזרים ביעילות במחלות פטרייתיות ובדרמטיטיס.

מתכונים

קומפוטים של אגס לחורף
קלאסי

 1. כדי להכין משקה טעים באמת, עליכם לבחור עותקים שלמים ובשלים באופן בלעדי למטרות כאלה. לפני קציר חומרי גלם, יש למיין אותם בזהירות ולשטוף. יבש עם מגבות נייר.
 2. קוצצים את המוצר המוכן למספר פרוסות. שלח לתבנית. בשביל זה 12 פירות יספיקו. יוצקים 0.25 ק"ג. סוכר גרגירי. יוצקים לכלי 2.5 ליטר. מים מסוננים. הניחו סיר תכולה על המבער.
 3. הפעל את הכיריים וחכה שהבועות הראשונות יופיעו. ואז כבו את החום למינימום והמשיכו להבעבע שליש שעה נוספת. במהלך תקופה זו, יש לערבב את הרכיבים מקסימום פעמיים. בינתיים, הכינו את מיכל הזכוכית שלכם.
 4. יש לשטוף אותו היטב כך שלא יישאר לכלוך. טפלו מחדש עם סודה לשתייה ויבשו. עקר את הכלי בטכנולוגיה קלאסית. שופכים את המשקה המוגמר לשולי הפחית. הרד את המכסה המעוקר.
 5. הפוך את המיכל והפוך אותו עטוף בשמיכה. לאחר הקירור, יש להעביר את היצירה למקום קריר. תן עדיפות למרתף או למרתף. שימו לב לפחית למשך מספר ימים: המכסים לא צריכים להתנפח.

מחוץ לטבע

 1. מכיוון שהפירות המוצגים גדלים בהצלחה רבה בטבע, הגיוני לאסוף אותם ולעבד אותם. מותר להכין ריקים על בסיס עותקים שלמים או לקצוץ אותם בפרוסות בגודל שווה. מאפיין ייחודי של ניסוח זה הוא רתיחה קצרה. גישה זו מאפשרת לך לחסוך את כל החומרים החשובים.
 2. אז כדי להתחיל במניפולציות זה ייקח בערך 2 ק"ג. מרכיב עיקרי. נלקח 0.3 ק"ג עבור כמות זו. סוכר גרגיר וכ -2 ליטר. מים מסוננים. מכיוון שהמתכון כולל חומצת לימון הוא ייקח 4 גרם.
 3. מתחילים בבישול, וודאו שהפירות שנאספו הם שלמים, ללא ריקבון ופגיעה מסוג אחר. לפני המניפולציות העיקריות, יש להניח את הרכיב בכיור ולשטוף אותו בזהירות רבה מספר פעמים. מותר לקחת קוקו אך חלקם מסירים אותם.
 4. לאחר מכן, הניחו את הפירות במיכלים כך שהמכלים יתמלאו בחלק ½.עוסקים בהכנת סירופ בעזרת סוכר גרגירי עם מים. כשהוא הופך הומוגני, העבירו לפירות וסוגרים למשך 7 דקות.
 5. מסננים את הנוזל בסיר, יוצקים לימון ונותנים לתרכובת לרתיחה מספר דקות. ואז למלא אותם בפירות. זרוע את עצמך עם מפתח, סובב כל מיכל עם פח. ראשית, השאר במטבח, העביר אותו לקור ביום.

עם לימון

 1. כולם מודעים היטב לכך שהאגס בראש רשימת הפירות המתוקים ביותר. כדי להעניק למשקה הסופי גרידת פלג מסוימת, מוצג פרי הדר. מסתבר שהוא טעים מאוד, אפילו גורמה מושבעת תעריך את זה.
 2. לקציר אתה צריך לקחת רק 0.5 הדרים לכל 1 ק"ג. אגסים. זה ייקח גם כ- 0.25 ק"ג. סוכר גרגיר ומים בנפח. התחילו לבשל באנלוגיה עם הווריאציות הקודמות, כלומר, שטפו את האגסים וקוצצים כל פרי לפרוסות. יש צורך להסיר את כל החלקים והקטעים הבלתי אכילים שיכולים להרוס את הקומפוט.
 3. בשלב הבא, עבדו על הדרים. שחרר אותו מהקליפה, מה שיעניק למשקה מרירות. איננו זקוקים לכך, לכן בזהירות רבה אנו מסירים את החלק הלבן של הקליפה. כאשר הקילוף קלוף, קוצצים אותו לפרוסות בגודל שווה ונפטרים מהזרעים.
 4. מניחים את הפירות המוגמרים במיכלים אותם יש לשטוף מראש בסודה, מעוקרים ומייבשים. קח סירופ, הוא עשוי מים (2.4 ליטר) וסוכר גרגירי. אפשרו לבסיס המתוק לטחון עד שהגרגרים יתמוססו, ואז מלאו אותו במרכיבי הצנצנות.
 5. מכסים את המכולה, תנו לרכיבים לעמוד במשך 7 דקות. ואז שוב, מבטלים את בסיס הנוזל, מרתיחים, שופכים לכלי. ניתן לעצור זאת או לתפעל מחדש. לסיכום, נותר רק לסחרר את המשקה.

פגיעה

 1. פירות אלה פירושם פירות כבדים למדי, אם נשקול את השפעתם על דרכי העיכול. לכן, כאשר מאבחנים בעיות בפעילות של איברים פנימיים הקשורים למערכת העיכול, רצוי לסרב לקומפוטים ולפירות עצמם. בזהירות יתרה ניתן ליטול משקאות לאחר אישור הרופא.
 2. כדי לא לגרום נזק לגופך, עליך ליטול נכון משקאות על בסיס פירות אלה. אינכם צריכים לשתות אותם על בטן ריקה, רצוי לסרב לקומפוטים גם לאחר האכילה עד שחלפה שעה. עקב היווצרות גזים מוגברת, יכולות להופיע תחושות לא נעימות בבטן.

אגסים הם בהחלט מוצר בעל ערך, אך יש לקחת אותם נכון. אפשרות מצוינת היא ייצור קומפוט על בסיס הפירות הנדונים. כדי לשמר את המקסימום של חומרים בעלי ערך שישפיעו בצורה הטובה ביותר על בריאותך, אל תחשוף את הפירות לרתיחה ממושכת. ישנן כמה טכנולוגיות בטוחות שדרכן תוכלו ליצור קומפוזיציה טעימה ובריאה.

וידאו: קומפוט של אגסים שלמים לחורף

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון