קומפוט אפרסק לחורף: מתכונים

אפרסקים אהובים על כולם, ללא יוצא מן הכלל, ולכן הם נצרכים בכל מקום ונקצרים לשימור לטווח הארוך. לעתים קרובות מאוד, על בסיס הפרי המוצג, מכינים משקאות שניתן לפתוח בעונה הקרה ולרצות את כל המשפחה. אין יותר מדי וריאציות של קומפוט, אך כולן נבדלות זו מזו בפשטות ורשימה מינימלית של רכיבים.

קומפוט אפרסק לחורף

תיאור

כולם מודעים היטב למאפיינים החיצוניים של הפרי המוצג. עם זאת, לא רבים יודעים כיצד הפירות מגדלים ונטועים. ראשית, העצם נשלחת לאדמה, לאחר מכן היא מתובלת ומעקב בקפידה לצורך צמיחה.

גובה העץ יכול להשתנות בין 3-4 מטרים, הוא זקוק לחיסון לצמיחה נאותה. הפירות עגולים בפורמט, מכוסים בעור קטיפה. לפי משקל, הם יכולים להיות בערך 0.3 ק"ג. זהו מקרה בודד. עם זאת, המאפיינים הסופיים תלויים במגוון.

מקור הפריחה באמצע האביב או בסוףו, ומסתיים בתחילת הקיץ. פירות מופיעים באמצע יולי או באוגוסט, הכל תלוי באזור הגידול ובזן מסוים. לפי גוון, אפרסקים ניתן לפיגמנט בצבע אדמדם, ורדרד, צהוב או ירוק.

לאפרסק יש מין נפרד, המכונה קירח. כולם קוראים לזה נקטרינה. מאפיין ייחודי הוא היעדר הווילי, כמו גם התכונות הכלליות והפורמט עצמו. עם תחילת הפרי, עץ אחד מייצר כמאה קילוגרם של פרי.

השפעות על הגוף

 1. פירות מוערכים על תכונותיהם המשלשלות והיכולת להיפטר מאדם מגודש. הם צורכים עם עצירות על מנת לנקות את דרכי המעי מהצואה ולמנוע הצטברותם בעתיד.
 2. כדי לא להיתקל בשלשול חמור, אל תישענו על הפירות. יספיקו לחמישה חלקים ביום. צרכו פירות אם יש מחסור בחומרים מזינים. אחרת, מצב זה נקרא מחסור בוויטמין.
 3. שמן ריפוי מיוצר על בסיס זרעים, הוא מר, אך יחד עם זאת בעל ערך רב. הקומפוזיציה מכילה את הוויטמין B17 הנדיר ביותר, המפורסם ביכולתו לדכא את פעולת הרדיקלים החופשיים ולמנוע מחלות סרטן.
 4. הפירות אינם חשופים לחשיפה ארוכה על מנת לשמור על מאפיינים בעלי ערך. שימור בתוספת סוכר גרגירי מונע את האפרסק מתרכובות חשובות, וגם הופך אותו לעשיר מאוד בקלוריות. לא תהיה שום תועלת מהקבלה.
 5. מומחים למדו להשתמש בכל החלקים כדי לחלץ את הערך הגבוה ביותר האפשרי. אפילו העלים משמשים בתחומים שונים. הם מחזקים את מערכת החיסון, מדכאים תצורות אונקולוגיות וחריגות אחרות בגוף.
 6. תמציות מים מוכנות מהעלווה התורמות להסרת הכאב. הם נלקחים לווסת, כאבי ראש ומיגרנות, דימום ברחם, דימום בחלל האיברים הפנימיים של מערכת העיכול.
 7. נערכו בדיקות במהלכן הם ביססו מגמה חיובית לטיפול בשרירנים ברחם. הוכח שהוא גם בעל ערך בבעיות בחילות והקאות, אשר בדרך כלל מושפעות מנשים הנושאות עובר ברחם.
 8. באשר לתפרחות, משתמשים בו גם אך לא במידה כזו. בעיקרון, הם מייצרים מגוון כלים שמטרתם ניקוי מערכת השתן והכליות בפרט.

אילו מחלות מרפאות

 1. אפילו בימי קדם, בעזרת חומרי הגלם המדוברים, מרפאים עזרו לנשים לטפל בפתולוגיות רציניות למדי. באותה העת ניתן היה להיפטר ממסטופתיה, שרירנים ברחם ואנדומטריוזיס.
 2. כמו כן, לפרחי פרי כזה יש תכונה ריפוי מדהימה. במקביל, מחלות שונות טופלו במדויק בשיטות אלטרנטיביות ואף לא דיברו על התערבות כירורגית.
 3. בנוסף, בעזרת פרי תוכלו להתמודד עם מחלות הקשורות לכליות. במקרה זה, חומר הגלם מסיר עודף מלח מהגוף. כדי להשיג השפעה חיובית, מספיק לצרוך באופן קבוע פירות טריים.
 4. היתרון במוצר הוא בכך שהוא יכול להילחם בצורה מושלמת באמצעות urolithiasis. במקרה זה, הגוף יהיה מוגן בנוסף להשפעות של רדיקלים חופשיים. יחד עם זאת, תפקודי ההגנה של הגוף מתגברים.

מתכונים

מתכוני תבשיל אפרסק לחורף
קלאסי

 1. במתכון זה, חומר משמר מסוים הוא לימון, או חומצה לימונית ידועה. זה מאפשר לך לחסוך את הפירות למשך זמן רב ככל האפשר, וגם נותן למשקה תווים מעולים.
 2. מעניין שניתן לשנות את עוצמת הקול של רכיבים מסוימים, תוך התמקדות בהעדפות הטעם שלך. קחו בחשבון שאינכם צריכים למלא את המכולה בפירות לחלק העליון. עם זאת, אם המטרה שלך היא לשמר אותם, אז הם מתווספים בכמות גדולה מהרגיל.
 3. לכן, בכדי שתשתה שתמשוך את כל בני המשפחה, אתם זקוקים לסט מינימלי של רכיבים. קודם כל, דאגו למים. יש לנקות או לבקבוק, המשך כרצונך. זה גם ידרוש 0.2 ק"ג. סוכר גרגירי, כף לימונים, מיכל עם מכסים.
 4. ראשית, הכינו את המיכל. יש לעקר אותו. הדבר נעשה באמצעות תנור, מיקרוגל ואמבט מים. בשלב הבא, דאגו לפירות על ידי שטיפתם. נסה להסיר את כל הערימה שנמצאת על פני השטח.
 5. כדי לשמר אחר כך את המראה האסתטי של המשקה, אינך צריך לאחוז אפרסקים בכלי הדוק מדי. מספיק להציב אותם בפנים, אך אל תתעסקו. אחרת, במהלך תהליך ההכנה, המשקה ירכוש מבנה דמוי דייסה.
 6. לכן, לאחר אמצעי ההכנה, התקן את הכלים על הכיריים ושאב לתוכו מים. כשמדובר ברתיחה, הוציאו את המיכל מהאש. פחי פירות מוערמים, מלאו במים חמים, הניחו מכסה למעלה וכסו קלות. שימו לב לשעה.
 7. בשלב הבא, ניקוז הנוזל מהמיכל חזרה למיכל העקשן. שים על הכיריים ושופך פנימה סוכר גרגירי. לאחר מספר דקות הכנסו ללימון. צפו לרגע בו הגבישים מומסים לחלוטין. ואז העבירו את המסה הזו לפרי וסגרו אותו עם פח.
 8. אל תשאיר ריקים עומדים על הקרקעית, הופכים אותם ומכסים בסמרטוט ישן. כאשר המשקה מגיע לטמפרטורה השווה לטמפרטורת החדר, ניתן להעביר אותו לאזור לשימור לטווח הארוך.

פרוסות
קומפוט אפרסק

 1. היתרון במתכון זה הוא שהפירות טעימים ועסיסיים מאוד. בנוסף, הם יכולים להשלים בצורה מושלמת את השולחן החגיגי. יחד עם זאת המשקה עצמו פשוט טעים וריחני מאוד. הוא לא ישאיר אף אחד אדיש.
 2. עדיף לשפוך את כמות הסוכר לפי שיקול דעתך, כתוצאה מכך, תקבע את מתיקות המשקה בעצמך. קחו בחשבון גם את מידת המתיקות של הפרי. באשר למספר הרכיבים, קח את זה לפי שיקול דעתך.
 3. 3 ל. מים מהווים כמה פירות ו -0.2 ק"ג. סוכר גרגירי. הפרד את הזרע מהפרי. כדי להפוך את היצירה למקורית, השתמש בסכין מתולתלת. נסו לחתוך פירות לפרוסות באותו גודל.
 4. אפשר להכין ריבה או כל מעדן אחר משאריות העיסה. שופכים מים למיכל העקשן ומניחים על הכיריים. הגדר כוח מרבי והמתן לרתיחה. יוצקים סוכר גרגירי. המתינו לקידוח הנוזל מחדש.
 5. זורקים את הפירות והמשיכו להתבלבל לא יותר מ 30 שניות. הוצא את המיכל מהמבער, שופך את חומר העבודה לצנצנות סטריליות. שופכים נוזלים עד צוואר המיכל.מגלגלים את הצנצנות בדרך הרגילה והופכים אותם הפוכים.
 6. עטפו את חומר העבודה במטלית חמה ותנו לו להתקרר לחלוטין. לאחר מכן, העבירו את המשקה הטעים למקום קריר לאחסון לטווח הארוך. על פי אותה תוכנית, אתה יכול לבשל קומפוט מכל פרי.

עם תפוחים

 1. כשמכינים משקה ייחודי, נסו לתת עדיפות לתפוחים עם חמיצות. זה ידרוש 4 פירות בינוניים. בנוסף קח 1 ק"ג. אפרסקים, לימון, 2 ליטר. מים ו -0.4 ק"ג. סוכר גרגירי.
 2. שוטפים היטב את כל הפירות וטופחים יבשים במגבות נייר. הסר את כל העודפים מהפרי. חפש גם מקומות פגומים אפשריים. חותכים אותם במידת הצורך. הסר את הגרעינים וקופסת הזרעים.
 3. קוצצים את חומרי הגלם לחתיכות ושמים בצנצנת. באשר לקליפת הלימון, יש לעבור אותה באמצעות פומפיה עדינה. שים קליפות לימון על המרכיבים העיקריים. זה יעניק למשקה מגע מיוחד ומראה יפה.
 4. שופכים סוכר בצנצנת. שופכים מים חמים ומצמידים היטב חצי שעה. שופכים את הסירופ לכלי עקשן. מרתיחים את הסירופ ושופכים לתוכו את מיץ הלימון. לישה. שופכים את הסירופ לצנצנת פירות ומגלגלים את המכסה הסטרילי.
 5. סובבו את הצנצנת והעטפו אותה בשמיכה. המתן לקירור. ואז העבירו את חומר העבודה למקום קריר לאחסון לטווח הארוך. עדיף להשאיר את המשקה חדור כחודש. אחרי זה אתה יכול לנסות.

את העובדה כי מהפירות המדוברים אנו מקבלים משקה ייחודי, כבר הבנו. עם זאת, מומלץ גם לצרוך פירות טריים באופן שיטתי כדי לשפר את הבריאות ולמנוע התפתחות של פתולוגיות שונות. העיקר לא להתעלל בפירות, כדי לא להיתקל בבעיות.

וידאו: מתכון קומפוט אפרסק חורפי

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון