פירות תשוקה לא תמיד מועילים - למי פרי זה איננו מובהק

פירות תשוקה הם פרי אקזוטי הגדל על גפנים טרופיים. זני פרי שונים זה מזה בצבעם. בהתאם לאזור הגידול, המגוון, הבשלות, לפרי התשוקה יש קבוצה אחרת של חומרים מזינים.

פירות תשוקה

עד 40% מהפירות מכילים מיץ. הרכב הנותר הוא סיבים תזונתיים, סוכר, ויטמינים A, C, B, E, H, K, מינרלים ברזל, אשלגן, מגנזיום ואחרים. המספר הכולל של פריטים יקרי ערך הוא זניח. זרעי פרי תשוקה הם אכילים, אך הקליפה מכילה כמות גדולה של חומרים רעילים.

תכולת הקלוריות של העובר כ 68 קק"ל. בעיקר פסיפלורה מוסיפים למיצי פירות לטעם וארומה. עיסת העובר משמשת בבישול, רפואה מסורתית, קוסמטולוגיה.

אין איסורים נוקשים לשימוש בפרי תשוקה. רק קטגוריות מסוימות של אזרחים צריכות להגביל את התזונה שלהם.

חוסר סובלנות אינדיבידואלית

כמו כל פרי אקזוטי, יש לאכול פרי פסיפלורה בזהירות לאנשים ברוחבי הרוח הרוסיים. הפרי אינו שייך לאלרגנים חזקים, אך עבור אנשים רוסים הוא אינו מוצר טבעי ומוכר. לצורך היכרות ראשונה, כדאי לנסות קטע קטן. במקרה של סובלנות טובה, מותר להגדיל את המינון. ככלל, אלרגיה לעובר אקזוטי יכולה להתבטא דרך הפרעות עיכול, נזק בדרכי הנשימה, פריחות בעור. ההגבלות חלות במיוחד על ילדים מתחת לגיל 3, נשים הרות ומניקות.

בעיות עיכול

כל מחלה חריפה או כרונית במערכת העיכול מהווה התווית נגד ליטול פירות טריים, במיוחד אקזוטיים. הפרת ההוראות כרוכה בהפרעות כמו צרבת, כאב, שלשול. לפרי תשוקה יש השפעה משלשלת, ולכן מי שסובל מצואה רופפת ממקור לא ידוע, זה מסוכן.

וידאו: כיצד אוכלים פירות תשוקה וכיצד הם כל כך מועילים לבריאות

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון