האם ניתן להניק מיץ רימונים?

המולדת ההיסטורית של הרימון (גרנאטוס) היא פרס. "תפוח גרגירי" הוא פרי מלכותי מזרחי.

מיץ רימונים מניקה

בסוף הסתיו מחדשים דוכנים עם ירקות ופירות ברימון. הטבע עצמו מפיץ כישורים כשמראהו של פרי מסוים מתאים. זו התקופה המסוכנת לנשים במהלך ההנקה, מכיוון שהפעולה האגרסיבית של נגיפים על גוף מוחלש מתרחשת. רימון הוא עוזר עונתי שיכול לתמוך בבריאות האם והתינוק באקלים קר. זה אמור להיות מוצר חובה בתזונה של אישה מיניקה, מכיוון שהוא ממריץ ביולוגי. בכוחו לשפר את התיאבון, להרוות את הצמא, להפעיל את ייצור המוגלובין בדם, כמו גם את היווצרות כדוריות הדם האדומות.

הרכב ויתרונות הרימון

התשובה לשאלה - האם אישה זקוקה למיץ רימונים בזמן ההנקה היא ברורה מאליה - היא הכרחית, זו הדרך הטובה ביותר להרוות את גופה של אישה בוויטמינים, מינרלים ותכלילים אחרים מועילים. הכל יקר ברימון. ההשפעה של שתיית מיץ רימונים נובעת מהרכבו העשיר:

 • פחמימות, חלבונים, שומנים.
 • חומצות שומן אורגניות.
 • טאנינים.
 • פוליפנולים
 • חומצות אמינו חיוניות.
 • קרוטן.
 • חומצה אסקורבית, ויטמינים E, K, PP, B.
 • מינרלים: אשלגן, סידן, סלניום, מנגן, ברזל, מגנזיום, זרחן, נתרן, נחושת, אבץ.
 • פוליפנולים מסיסים במים.

חומצות אמינו משפיעות לטובה על מערכת העצבים. לפוליפנולים יש תכונות נוגדות חמצון טבעיות חזקות. ויטמין C תורם לספיגה טובה יותר של יסודות קורט, בעיקר ברזל, מעודד ייצור המוגלובין. ויטמין C מפרק גם שומנים ומייצר קרוטן, הוא אינו מיוצר על ידי הגוף, אך אין לערער על היתרונות שלו לבני אדם. חומצה אסקורבית מונעת התקפת נגיפים, מחזקת את מערכת החיסון, מעורבת בייצור קולגן. תומך בתפקוד העצם והרקמות.

חשוב! כולל מיץ רימונים בתזונה, עדיף לעשות זאת בזהירות, ולהעלות בהדרגה את המינון. חשוב להבין כי העובר יכול לגרום לתגובה אלרגית. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לתגובת התינוק למוצר חדש בתזונת האם. בסך הכל יש להקפיד על המידה, שכן עודף יכול לעורר הופעת דיאתזה ושיבוש תהליכים בגוף.

אמצעי זהירות!

לפני שתתחיל להפיק תועלת ממיץ רימונים, עליך להקשיב לגופך ולשים לב במיוחד לכך ששתייה דורשת זהירות אם:

 • יש נטייה למחלות כיב פפטי.
 • עם צרבת.
 • חומציות גבוהה.
 • נטייה לעצירות.
 • נגעים באמייל שיניים.

אם המיקרו-פלורה במעי לא מנורמלת במעי, יש קוליק, צואה נשברת, השימוש ברימון ונגזרותיו יצטרך להיות נטוש עד שהתינוק מנרמל תהליכים אלה. מיץ רימונים רווי טאנינים, ובכוחו לגרום לעצירות אצל אישה מניקה ותינוקה.

שימו לב! מיץ טהור לא נלקח בצורתו הטהורה, עליו לדלל במים, מכיוון שכמות גדולה של חומצות טהורות עלולה לגרום לעששת ולהחריף מחלות בקיבה ובמעיים. עם דלקת קיבה, כיב פפטי של הקיבה, התריסריון, מיץ הוא התווית.

מהם היתרונות של מיץ רימונים עבור אישה מיניקה

מהם היתרונות של מיץ רימונים עבור אישה מיניקה

 1. הרימון עשיר בחומצה פולית, שלוקחת חלק בהתפתחות מערכת העצבים המרכזית ברמה התאית.
 2. ויטמין B9 מעורב בייצור תאי דם אדומים ושיקום תאים מחודשים.
 3. סידן ברימון חשוב לתפקוד הבנייה של עצם, שיער ושיניים. מגן על הגוף מפני תגובות אלרגיות.
 4. למגנזיום השפעה חשובה על נורמליזציה של מערכת העצבים.
 5. אשלגן תומך בתפקוד כלי הדם, ומשפר גם את פעילות המוח. רימון רווי באשלגן יותר מכל פרי אחר.
 6. ברזל מעשיר את הדם והוא מרכיב חשוב המעורב בהמטופואיזיס. המחסור באלמנט זה בגוף האם והיילוד יכול להוביל לאנמיה. פירותיו של צמח מזרחי מסוגלים לפצות על חסרונו.
 7. נתרן מנרמל את מאזן המלח-מים, עוזר חיוני בעבודת הכליות ומעורב בתפקוד מערכת העצבים ופעילות השרירים.
 8. המשקה יסייע במניעת הופעת בצקת ברקמות, מכיוון שיש לו השפעה משתן והוא מסוגל לנקות את הגוף מרעלים.

בעת ההנקה, הגוף הנשי פגיע במיוחד ורגיש להצטננות. אם אינך יכול להגן על עצמך, נטילת כימיקלים אינה הפיתרון הטוב ביותר - עליך לשים לב לתכונות הריפוי של מיץ רימונים. זה יעזור להתמודד עם שיעול, מחלות בדרכי הנשימה, דלקת ונורמליזם של חום.

אם לשפוט על פי האמור לעיל, מיץ רימונים שימושי ויש לו תכונות יקרות ערך לאישה במהלך ההנקה. במקרה שאין תגובות אלרגיות ואיסור על השימוש מכל סיבה שהיא שקשורה למצב בריאותם של האם והילד, יש להוסיף בהחלט רימונים למוצרים הרגילים. כדי להימנע מתופעות לוואי אפשריות, המיץ מוכנס לתזונה בהדרגה ומדלול במיצי ירקות או פירות אחרים, מים, מצב.

כיצד להשתמש במיץ רימונים

כמו כל מוצר, הרימונים נתפסים באופן שונה על ידי הגוף בזמן ההנקה. יש להכניס אותו לתזונה, אך בהדרגה. חשוב לעקוב אחר שינויים אפשריים במצבו של הילד.

כיצד להשתמש במיץ רימונים

אסור להתחיל להכיר משקה זה במהלך ההנקה, לרכוש אותו בחנות, גם אם מדובר ביצרנים פופולריים. מוצר שימושי באמת הוא מיץ שמוכן לבדו, מדולל במים מבושלים.

תוויות של אריזות מפעל מלאות בהרכב מדהים של תכלילים שימושיים, אך יש לזכור כי ויטמינים ומכלול מינרלים מוחדרים למשקה בשלבים הסופיים של הייצור באמצעים מלאכותיים, שמחציתם נהרסת בחצי השעה הראשונה. בשלב הפיסטור, המיץ מאבד את כל התכונות החשובות שלו והופך למשקה נעים על מנת להרוות את צמאונכם.

עדיף להתחיל להשתמש במינונים קטנים, מכיוון שהפירות מכונים "פרי אדום", מה שאומר שעור התינוק יכול להגיב עם פריחות ואדמומיות, כמו גם לגרום לגרד ואי נוחות. לעיתים קרובות זו הסיבה לדיאתזה.

איך להכין מיץ בבית

כדי לקבל משקה בריא, חשוב לבחור בפירות בשלים עם דגנים מתוקים. רק רימון כזה יכול לוותר לחלוטין על המיץ שלו ולהעניק מתיקות וטעם נעים טבעי.

 1. ניתן להשיג תוצאות אקספרס על ידי פנייה למסחטת הדרים. לשם כך, חתכו את קליפות הרימון במעגל, חלקו את הפירות לשני חצאים והשתמשו באותו עיקרון כמו תפוז לחילוץ מיץ אודם בריא. אי הנוחות של ספין זה הוא שהבשר, העצמות והעורות נכנסים למשקה והוא ידרוש עידון. ההרכב שהתקבל מסונן דרך מטלית צפופה או כמה שכבות של גזה.
 2. דרך מעשית יותר להשיג את הרכב הוויטמינים דורשת זמן רב יותר.כל גרגרי הרימון מופרדים מהקליפות והקרומים, לאחר מכן הם נועצים לעזרת מסחטה צנטריפוגלית. כך תוכלו להשיג במהירות את הכמות המקסימלית של המיץ, ללא הפסד רב.
 3. בהיעדר התקדמות טכנית, השתמש בכלים זמינים. הפרי מגולגל על ​​השולחן, ומאמצים למתוח את הגרגרים מתחת לקליפה. לאחר שהפרי מתרכך, נעשה חתך בעור ומיץ סחוט. זו גם דרך טובה לחלץ מיץ מזנים דקים בעור.
 4. אפשרות יעילה נוספת: זרעי רימון מוזגים במים רותחים, יוצקים למסננת ובעזרת מרית עץ לשים את הגרגרים. לאחר הרס הגרעינים הם נדחסים דרך שכבה גזה צפופה.
 5. לפעמים, בכדי לחלץ מיץ מרימון, הם נועצים לעיתונות למכבש שום. אך עדיף לתת עדיפות לשיטות בהן אין צורך להשתמש בחפצי מתכת, מכיוון שתחת פעולת החומצה הרכב החומר יכול לעבור שינויים.

וידאו: מה וכמה לשתות בזמן ההנקה

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון