תמיסת צ'וקברי: 4 מתכונים

תמיסות בעבודת יד תמיד היו מבוקשות בגלל הטבעיות והמסה של תכונות יקרות ערך. הם נמצאים בשימוש נרחב למטרות טיפוליות ומניעות כדי להילחם בתהליכים פתולוגיים רציניים.

תמיסת שוקוקרי

השפעת הטינקטורה על הגוף

 1. בזכות רשימה מאוזנת לחלוטין של אנזימים מועילים, היא משמשת כתרופה לתריסר מחלות שונות. על בסיס פירות עסיסיים, מיוצר תמצית, שמתווספת לאחר מכן לתכשירים תרופתיים.
 2. רכש בעבודת יד של המוצר יאפשר לכם לחסוך את כל המאפיינים החיוביים. טינקטורה פועלת כחומר קוטל-חיידק, כור-הרטבה, מעביר-חיסון ואנטי-פיריטטי.
 3. השימוש בו נרחב למדי, ומשפיע על ניקוי הכבד ואיברים ומערכות מרכזיות אחרות של האדם. אם אתה לוקח את ההרכב באופן שיטתי, אך באופן מדוד, תוכל למנוע מחלות אונקולוגיות. עבור אדם מודרני זה חשוב מאוד.
 4. Aronia נמצא בשימוש נרחב בטיפול בבעיות במערכת הלב וכלי הדם. הוא מכיל הרבה ברזל, הנדרש להעלאת רמות ההמוגלובין. כמו כן ברשימה הכימית של החומרים נמצא יוד, שמבטל את חוסר האיזון של הורמוני בלוטת התריס וסטיות אחרות של המערכת האנדוקרינית.
 5. עם קשיים בתפקוד מערכת העיכול, קייטרינג רק יועיל. זה משפר את תהליכי העיכול על ידי שיפור ייצור מיץ הקיבה. כמו כן, הרכב מחטא, נלחם בפלישה הלמינטית והורג מיקרואורגניזמים פתוגניים במעי.
 6. הגיוני להשפיע על ההשפעה על העור. מוצרים מבוקשים ברפואה העממית בגלל העובדה שהם ניחנים בתפקודים מחדשים. זה מרפא פצעים וכוויות, משמש לפסוריאזיס, דרמטיטיס, אקזמה ובעיות דרמטולוגיות אחרות.
 7. הודות לתכונות החיזוק ניתן להגדיל בצורה הגונה את תפקודי המגן של הגוף. ארוניה מרכזת הרבה חומצה אסקורבית וכולם מודעים היטב לכך שמדובר בחומר מעורר חיסון ונוגד חמצון בו זמנית. כדאי לקחת תמיסות לכל קטגוריות האנשים בין העונות, בעת שינוי מקום השהייה ובנסיעות עסקיות.

השפעה על הגוף הגברי

 1. נציגים של מחצית חזקה של האנושות מתמודדים עם מחלות מסוימות שמסבכות את חייהם באופן משמעותי. לאחר סף של 45-50 שנים, גברים נמצאים בסיכון לפתח פתולוגיות לב.
 2. בשל ההרכב היקר של הגרגרים הם מנקים את תעלות הדם, משפרים את הרכבם ומגדילים משמעותית את זרימת הדם. למזיגה יש את כל אותם המאפיינים, בעלי עוצמה כפולה בלבד.
 3. כספים כאלה נקבעים להתקבל לאנשים שהתמודדו עם בעיות עדינות בצורה של אימפוטנציה מינית. בגלל שיפור בזרימת הדם, העוצמה עולה.

השפעה על הגוף הנשי

 1. עבור מערכת הרבייה של המחצית הנשית באוכלוסייה, הכספים מצ'וקוברי מועילים מאוד. הם מגבירים את הפוריות, ומאפשרים לך להרות ילד מהר יותר.
 2. כמו כן, מוצרים מסוג זה מאיצים את חילוף החומרים, מבטלים כמויות מוגזמות של נוזלים בגוף ומקדמים את פירוק רקמת השומן.
 3. במהלך הווסת עם הפרשות משתחרר תרכובת מינרלית, בעלת ערך לגוף הנשי - ברזל. זה אחראי לספירת המוגלובין. טינקטורה תעזור לכסות את הגירעון.
 4. לא ללא שימוש בעולם הקוסמטולוגיה. הטינקטורה מוחדרת בתערוכות שונות של טיפוח שיער ועור. לאחר זמן קצר השיער מפסיק לנשור והעור מתגלה.

מאפייני הכנת תמיסות

אם החלטתם לרכוש מוצר רפואי בעצמכם, קחו על עצמכם את הטריקים. הם יפשטו מאוד את התהליך ויסייעו במניעת טעויות.

 1. אם אתם עוסקים באיסוף, לכו על הפירות כאשר הכפור נכנס. במקרה של רכישת גרגרי יער, אתה צריך לקנות אותם בשוק באותו זמן בערך.
 2. הבא, מיין. יש צורך להחריג דגימות פגועות ומקומטות, ואז לשטוף אותם ולשחרר מכללים זרים. להכנת תמיסורה ניתן עדיפות לפירות גדולים. דגימות קטנות נבדלות זו מזו במרירות.
 3. רצוי להתחיל לעבד באופן מיידי. אם זה לא אפשרי, הכניסו את הגרגרים לקופסה והשאירו בטמפרטורה בסדר גודל של +1. במצב זה, היבול שלך עשוי לשכב במשך שישה חודשים.
 4. על מנת שחומרי הגלם יתנו את כל החומרים החשובים, יש לדאוג לטחינה. מספיק להכניס את הפירות לקערה ולמעוך. כחלופה, תוכלו להשתמש במערוך.
 5. באשר למשטר העירוי של הטמפרטורה, בדרך כלל מספיקים אינדיקטורים של 20 מעלות. חשוב לשמור על סימן זה, אחרת המשקה פשוט יחמצן. בקור, אתה גם לא צריך לשמור על הרכב, ייקח יותר זמן להכנה.

מתכוני תמצית אוכמניות

מתכוני תמצית אוכמניות
עם עלי דובדבן

 1. כמו כן, ניתן להכין ליקר באמצעות פירות ארוניה ועלים של עץ דובדבן. בזכות תוספת של רכיב כזה, המשקה זוכה לטעם נעים ותווים ארומטיים. כמו כן, על רקע זה, השפעה טיפולית של הרכב משופרת.
 2. להכנת משקה שאין דומה לו, הכינו 60 גר '. ארוניה, 1 ליטר. מים מסוננים, 0.4 ק"ג. סוכר גרגיר, 0.5 ליטר. וודקה איכותית, 20 גר '. חומצת לימון ו 60 עלים של עץ דובדבן.
 3. יש לשטוף את הפירות לפי הטכנולוגיה הקלאסית, לייבש בצורה משתלמת, כך שלא תהיה עודף לחות. הכניסו את חומרי הגלם לתבנית והפכו למסה הומוגנית בעזרת דחיפה. שופכים מים צוננים. מועכים את הגרגרים שוב.
 4. זורקים עלי דובדבן מיובשים ומיובשים למיכל נפוץ עם המרכיבים העיקריים. השאירו את חומר העבודה בטמפרטורת החדר למשך חצי שעה. לאחר הזמן שנקבע, קבע את מיכל המזון על הכיריים. להתחמם על אש עצלה. לא להרתיח.
 5. אפשר את ההליך כחצי שעה. השתמש בבד גזה וסנן את ההרכב איתו. מחלק מחדש נוזלים נקיים כבר לאש. הזן חומצה לימונית וסוכר גרגירי. הביאו את הרכב לרתיחה.
 6. מערבבים את המסה ומחכים שהגבישים יתמוססו לחלוטין. ברגע שזה קורה, הסר את המיכל מהאש. מצננים את הנוזל ומגישים וודקה. שופכים את חומר העבודה לבקבוק זכוכית. הפקק והשאיר בחושך למשך שבוע. טועמים את זה.

עם דבש

 1. אם החלטתם להכין משקה לפי מתכון זה, בחרו בדבש טרי ואיכותי. מוצר מזויף רק יקלקל את התוצאה הסופית. קח 60 גר '. מוצר דבורה, 50 גר '. גרגרים, 1 ליטר. וודקה איכותית ו -20 גר '. קליפת עץ אלון.
 2. שוטפים את הפירות ומקפלים אותם בקערת זכוכית. ממיסים את הדבש באמבט אדים ומערבבים פנימה את הגרגרים. שופכים כאן את קליפת עץ האלון היבשה. שופכים פנימה את הוודקה. קח בחשבון, תמיסת צריכה לעמוד במקום קריר וחשוך למשך כחמישה חודשים. לנער תכולה באופן קבוע.

עם לימון

 1. תמיסות בתוספת פרי הדר הם כלי מצוין לחיזוק תפקודי המגן של הגוף. בעזרת שיטתי תוכלו לשרוד בקלות את העונה הקרה ללא הצטננות וזיהומים נגיפיים.
 2. להכנת מוצר בריאות, קח 0.5 ליטר. אלכוהול, בעוצמה של 50%, 3 לימונים, 0.25 ליטר. מים מסוננים, 0.25 ק"ג סוכר גרגירי וקילו פירות יער. שוטפים את הפירות ומקפלים אותם בכלי מתאים. סוחטים מיץ מכל פרי הדר. מערבבים פנימה את הגרגרים.
 3. הוסף את החומרים החסרים במתכון לסך האריזה. שלח את הריק למרתף למשך 3 שבועות.לנער תכולה באופן קבוע. סנן את התנורה ושופך לבקבוק זכוכית. השאירו לעוד שבועיים.

עם ציפורן

 1. כשמוסיפים ציפורן למשקה, טעמו הלא שגרתי עם תווים חריפים עולה. בנוסף, תוסף כזה ימקסם את תכונות הריפוי של המשקה המוגמר. עם קבלה קבועה, מתרחשת מניעה של מחלות שונות.
 2. כדי להכין משקה ריחני ובריא במיוחד תזדקק ל- 1l. וודקה איכותית, 1.5 ק"ג. פירות, 0.5 ק"ג. סוכר גרגיר ו -5 ניצני ציפורן. שוטפים את הפירות ומעבירים לצנצנת. הפוך אותם לחרדה הומוגנית.
 3. שופכים סוכר למסה הכוללת וזורקים את ציפורן. מכסים את צוואר המכולה בגזה. השאירו את חומר העבודה במקום חשוך בטמפרטורת החדר למשך יומיים. אחרי זה, שפכו וודקה.
 4. מכסים את המיכל והשאירו למשך חודשיים. במשך הזמן המוקצב, הקומפוזיציה תחדיר ותגלה באופן מלא. טלטל את התוכן כל יום. לאחר הזמן שצוין, סנן ושפך לבקבוק. קח חלקים קטנים באופן קבוע.

איך לקחת תמיסת

 1. יש מספיק עצות כיצד לצרוך תמיסות שונות. אם אתה רוצה להתמודד עם יתר לחץ דם או טרשת עורקים, קח 10 מ"ל. לשתות שלוש פעמים ביום. עקוב אחר הקורס במשך חודש.
 2. כדי לייצב את הרקע הפסיכו-רגשי, יש לקחת 100 מ"ל ליום. תמיסות. עדיף לבצע את ההליך לפני השינה. כתוצאה מכך תשכחו מנדודי שינה. כמו כן, הגוף הופך עמיד יותר למצבים מלחיצים, עובר מצב דיכאוני.

אין צורך לקנות משקאות חריפים, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי על בסיס ארוניה. בדקנו נושא זה בפירוט מלא, כך שאין לכם שאלות נוספות.

וידאו: מתכון לתמיסת שוקולד

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון