תמיסת פטל: מתכונים תוצרת בית

פטל זה לזה לא רק ברשימה כימית מאוזנת של תרכובות, אלא גם בנדירותם. קשה לטפח, לאחר איסוף הפירות אינם מאוחסנים זמן רב, הם צריכים לעבד אותם בהקדם האפשרי. משתמשים בווריאציות שונות, כולל תמיסות תוצרת בית של ריק בעבודת יד. בעתיד, הם יכולים לשמש כתרופה יעילה אפילו למחלות המורכבות ביותר. ריכזנו הכל כך שלא יהיו לכם שאלות נוספות.

תמיסת פטל

השפעות על גוף האדם

 1. כשמדובר בפטל והשפעתו על בריאות האדם, אנשים רבים מאמינים כי איכויות יקרות מיוחסות רק לפירות יער. עם זאת, זה לא נכון, שכן גם לעלות יש ערך רב. על בסיסו, נקצרים תה שלא מאבדים חומצה אסקורבית, מה שאומר שהם נשארים שימושיים למערכת החיסון. משקאות נלקחים במהלך זיהומים נגיפיים ובמהלך שינוי מגורים.
 2. מרתחים נעשים עלונים ופירות, הם משמשים לשטיפת הפה והגרון. תרופות כאלה מבטלות כאב וכאבי גרון, מרפאות את הריריות, מחזירות את החניכיים ומפחיתות דימום. הוא האמין כי פטל מונע עששת.
 3. אם תיקח את הכספים בפנים, הם יתרמו לפריקת כיח וישפרו את המצב עם ברונכיטיס, דלקת ריאות, שיעול. לעתים קרובות לגרגר עם תמיסת מדולל במים כדי להיפטר מהתופעות הלא נעימות של דלקת שקדים ודלקת גרון.
 4. יש להשפיע גם על ההשפעות על מערכת העיכול. אם ישנם קשיים בפעילות מערכת העיכול, ייתכן ואסור לקחת ניסוחים מרוכזים. במקרה זה, הצינור מוחדר לתה או מדולל, ואחריו הוא נצרך. זה יעזור להיפטר מעצירות, להקים צואה ולנרמל את המיקרופלורה של המעי.
 5. כל אמצעי העשוי על פטל יעזור לנשים יפות תמיד להראות יפה וצעירות. לדוגמה, יש לשטוף שיער במרקם כדי להילחם בקשקשים. הם משפשפים את הפנים איתם, רוצים להחליק קמטים קטנים ולהבהיר את העור מפיגמנטציה.

מאפייני הכנת תמיסות

 1. מכיוון שיש סוגים רבים של צמחים בטבע, אנשים אבודים בבחירת חומרי גלם לתמורות. פירות בר נחשבים לטובים ביותר.
 2. כדי לשפר את החך ולהעלות את ערך ההרכב, עליך לכלול במתכון עלים ופרחים של הצמח (לפי שיקול דעתך).
 3. כמרכיב יסודי למזיגה, קחו אלכוהול מדולל או וודקה איכותית.
 4. איכות המוצר הסופי תלויה ישירות בכמה זמן יישמר. התאריכים משתנים בין 5 שעות למספר חודשים.
 5. אין צורך לסנן. יש להבין כי שהייה ארוכה של פירות יער בהרכב אלכוהול רק תשפר את האיכות.

מתכוני טינקטור פטל

מתכוני טינקטור פטל
קוניאק קלאסי

 1. מומחים מאמינים שזה השילוב המושלם. קוניאק, מעורבב עם פטל ומיושן במשך כמה חודשים, יעריך אפילו את גורמה המושבע ביותר.
 2. כל מה שצריך זה לקחת ליטר אחד. קוניאק ו -0.7 ק"ג. פרי פטל. שוטפים קודם את הפטל בזהירות יתרה. ואז העבירו למגבות והניחו לייבוש.
 3. כאשר עודף הלחות נעלם, העבירו את חומרי הגלם למכולות. הזן קוניאק, ואז כיסה את המיכל והניח בחום. שמור בחושך למשך כחודשיים.
 4. כאשר הזמן המוקצב מסתיים, יש לנקז את המשקה בעזרת קש. לסנן, להכין בקבוקים לבקבוק ושעם.

מפטל קפוא

 1. אם הגרסה הקודמת לא התאימה לך, השתמש בזה. רכיבים מינימליים נדרשים: 30 גר '. שורש זנגביל, 0.1 ק"ג. פרוקטוזה, 0.5 ליטר. מים, 0.7 ליטר אלכוהול 70%, 0.3 ק"ג. פטל וחצי פלפל צ'ילי.
 2. מוציאים את הפרי מהמקפיא, ואז משאירים אותו להפשיר בתחתית המקרר. מקפלים פנימה את המיכל בו תבוצע העירוי. נכנסים אלכוהול עם פלפל וג'ינג'ר, סוגרים, משאירים חמים למשך 15 יום.
 3. סוחטים את הנוזל המתקבל, סוחטים אליו את עיסת הפטל. הכינו סירופ על פרוקטוז ומים, העבירו לתערובת אלכוהול ברי. לאחר הביקבוק, השאר את הקומפוזיציה בחושך למשך 10 ימים.

השימוש בתנור פטל

 1. עם השימוש השיטתי במוצר המוגמר תוכלו להתמודד עם מספר מחלות. לכן, במתינות, הרכב ישפיע רק לטובה על הגוף. עקוב אחר הנורמות המומלצות ועקוב אחר כל הכללים.
 2. לקבלת מערכת חיסונית חלשה ורווחת הכלל, קח 10 מ"ל. תמיסות פעמיים ביום. המשך לעקוב אחר מסלול של 2-3 חודשים. על רקע זה מתרחשת מניעה של מחלות שונות.
 3. אם יש לך בעיות בדרכי העיכול או אם יש לך הצטננות, שיעול, עצמות שבירות, כאב ראש או צמרמורות, קח 30 טיפות מהמשקה. עדיף לדלל את ההרכב ב 200 מ"ל. מים חמים. שתו 3 פעמים ביום לאחר הארוחות. על רקע זה החום ישכך, תהליכים כואבים ודלקתיים ייעלמו. כיח יופרש ביתר קלות.
 4. בנוסף, עירוי הריפוי נלקח אפילו עם הפרעות קצב לב ונוירוסטנתיה. המוצר בעל ערך לאנמיה ולאנמיה. כדי להתמודד עם בעיות מסוג זה, שתו 20 טיפות של תמיסת 25 דקות לפני האכילה. הקורס נמשך חודש. במידת הצורך, יש לחזור על ההליך לאחר 10 יום.

המלצות מעשיות

תמיסת פטל

 1. כשמכינים קומפוזיציית ריפוי, הקפידו לבחור וודקה באיכות גבוהה בלבד. אחרת אתה מסתכן בהרעלה. במקרים מסוימים מותר להחליף וודקה באלכוהול. עם זאת, אתה צריך לגדל אותו עד 40%.
 2. אניני טעם ממליצים להשתמש בפירות יער בשלים או בשלים עם הכנת תמיסות. אל שימו לב למראה הבלתי ניתן לייצוג של חומרי גלם. הוא מכיל את הריכוז הגבוה ביותר של תרכובות שימושיות. אם הגרגרים אינם בשלים, המתינו להבשלה מלאה. זה ייקח מספר ימים.
 3. שוטפים ומדגמים את הפירות. טוחנים היטב לפני הקטיף. כדי לצמצם משמעותית את זמן הפעולות הללו, מומלץ לפנות לעזרת בלנדר או מערבל. יחד עם זאת, עדיף לערבב סוכר. 3 ק"ג. הפירות עוברים 0.5 ק"ג. חול.
 4. שופכים את המסה המוגמרת של עקביות הומוגנית עם מים. כמות רכיבים זו תדרוש כ -2 ליטר. עדיין מים מינרליים. קבלו הרכב של חומר שמנת. שופכים את חומר העבודה על מיכלי זכוכית. שופכים פנימה את הוודקה.
 5. צריכה להיות מספיק וודקה כך שתכסה את מסת הגרגרים ב -3 ס"מ. אטום את המיכל בחוזקה. השאירו את חומר העבודה בחושך וקרר למשך 10 ימים. לאחר פרק זמן מוגדר, סנן את הרכב דרך כמה שכבות של גזה.
 6. שופכים תמיסות למיכלים שוב ואוטמים. השאר לעוד חודשיים להתעקש. ואז מסננים את המשקה. שופכים לבקבוקים נקיים לאחסון עתידי. שמור על חתיכת העבודה. אם הכל נעשה נכון, הטינקטורה ייחודית.

התוויות נגד לתנור

 1. באשר לתכונות המועילות של המשקה, הן כמעט בלתי מוגבלות. אך אל תשכח שכמו כל מוצר טבעי, לתמרון יש חסרונות. הם יכולים להשפיע לרעה על בריאות האדם.
 2. אסור ליטול את התרופה בשום כמות עם אלכוהוליזם. התווית במיוחד היא התווית לאנשים שעברו את הקידוד וקורס שיקום מלא.הרכב אלכוהול יכול להוות סכנת חיים חמורה.
 3. בשום מקרה אל תיתן את ההרכב לילדים מתחת לגיל 12. בגיל זה הילד משתכר מהר מאוד, אפילו מחלק קטן של תמצית. כמו כן, ההרכב המכיל אלכוהול משפיע לרעה על פעילות הכבד.
 4. אסור להכניס משקה לתזונה בזמן שהתינוק מחכה. טינקטורה יכולה לפגוע באופן משמעותי בעובר. כך גם בתקופת ההנקה. אלכוהול ייכנס לגוף התינוק עם חלב אם. זה רע ביותר.

אין הרבה מתכונים לתמציות, אך הווריאציות שלעיל נבדקו על ידי מומחים וידועות כבר שנים רבות. לכן מומלץ להשתמש בהם.

וידיאו: מתכון מתולתל פטל קפוא

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון