גזעי חתולים ללא זנב: רשימת גזעים

בין המגוון של משפחת החתולים, אנשים נבדלים על ידי נתונים חיצוניים. לדוגמה, אם יש להם זנב מקוצר. לבעלי חיים כאלה נגע המראה והרגליהם בפרט. אין יותר מדי גזעים מסוג זה, אך בחומר של היום ננתח אותם בפירוט. תגבש את דעתך ואולי תחליט להביא לבית חבר פרוותי חדש.

גזעי חתולים ללא זנב

הסיבות לחוסר הזנב

מומחים שלומדים חתולים לא יכלו להתעלם מתופעה כל כך מוזרה כמו היעדר זנב. מדענים ערכו מחקר משלהם ובמהלכו זוהו הסיבות שבגללן הזנב חסר או שהוא קטן מדי.

הכל קשור לגנטיקה. עוד מהתקופה המוקדמת ביותר נולד הפרט הראשון אשר העביר דרך דור תכונה זו לצאצאים. עם הזמן, בעלי חיים כאלה הפכו ליותר ויותר.

ראוי לציין שבחלק מהנציגים של המשפחה חלק הזנב, למשל, מורכב מקטע חוליות בודד, באחרים הוא מורכב מכמה, ובכל זאת אצל אחרים אין אותם בכלל. מתנופף רק כדור צמר רך בחלק האחורי של הגולגולת.

מאנקס

 1. קבוצת הגזע הזו עתיקה למדי, היא התגלתה לראשונה על האי מאן. בעלי חיים נבדלים בעיניהם בצורת חרוזים. הם אקספרסיביים וקוראים את האדם באופן מילולי. אנשים התאהבו מיד, כשנודע עליהם.
 2. לנציגים אלה ממשפחת החתולים מאפיינים מובחנים בצורה של סנטר רחב ולחיים נפוצה למדי. חיות מחמד בולטות ביניהן וכמובן שאין להן זנב.
 3. מאפיין ייחודי הוא יכולת הציד. חתולים תופסים מושלם עכברים ושומרים על שטחן. שניהם אחראיים ועליזים אם הם גרים במשפחה גדולה.

פיקסיבוב

 1. הזנב של האנשים המוצגים מתקצר ובעצם אינו בולט. קשה לבלבל בין בעלי חיים אלו לבין מיני חתולים אחרים. על פי נתונים חיצוניים הם דומים ללינקס, והיעדר זנב נוגע רק.
 2. חיות מחמד ניחנות באוזניים בצורה הנכונה עליהן יש מברשות שערות בקצות. ישנן גם פאות, אשר מקרבות את החתול הזה ללינקס. להיות נס כזה בבית זה אושר אמיתי.
 3. חתולים הם גדולים בגודל, לפי משקל הגוף יכולים להיות 9 ק"ג. עם זאת, אנשים ממוצעים שוקלים כ -7 ק"ג. הגוף מושפל ושרירי, הרכס חזק. החיה היא צייד ובני משפחה ידידותית בבקבוק אחד.
 4. בתחילה, בני המשפחה גודלו בארצות הברית של אמריקה. מאוחר יותר הם הפכו פופולריים יותר, מגדלים תפסו חתולים בקנדה ובמדינות אחרות. אנשים מאופיינים במספר גדל של אצבעות, ולכן הם נקראים חתולים בכפפות.

בובטייל יפני

 1. במרחבי יפן, החיות המוצגות אהובות ומוערכות מאוד. שמירה של חיית מחמד כזו בבית פירושה הבטחת עתיד מאושר ועושר. אנשים נחשבים לסמלים של מזל טוב ורווחה מתמדת. יש המאמינים שהם גורמים כעסים והופכים את האדם לאדם טוב לב.
 2. לפי קטגוריית המשקל של נציגי המשפחה לא ניתן לכנות מגושם. המשקל משתנה בתוך 3 ק"ג. לפעמים זה יכול להיות 4 ק"ג. חלק הזנב כפוף בפורמט, כאילו נשבר. בעלי חיים נבדלים על ידי עיניים אקספרסיביות ולוע בצורת עגול.
 3. המעיל הוא בעלי חיים צפופים וחזקים, לבנים עם כתמים נוספים של גוונים שחורים או אדמדמים נמצאים על ידי פיגמנטציה. חיות מחמד לומדות במהירות, כך שלעתים קרובות הם זוכרים פקודות ומרגישים את מצב הרוח של הבעלים.

קימריק

קימריק

 1. נציגי המשפחה הם בעלי חיים שנחשבים למאנקס. במקום זאת, הם העותק שלהם, רק עם מעיל צמר מוארך. מומחים מנסים להכניס קימריקה לקבוצה נפרדת כך שיהפכו לגזע מן המניין והכי חשוב עצמאי.
 2. אצל מבוגר, גורים עם זנב עשויים להופיע, והיבט זה נחשב לנורמלי למדי. בעלי חיים בבגרות שוקלים כ -5 ק"ג. פורמט הגוף הדוק, החתולים עצמם גדולים. נראה כי פלג גוף עליון מקוצר. העיניים צבועות בגוונים חומים.

בובטייל אמריקאי

 1. עובדה מעניינת היא שהגנים של גזע זה מכילים גנים למאנקס, ראגדול, חתולים קצרי זנב וסיאמים. פעם, מומחים במהלך המעבר השיגו את מה שרצו כל כך הרבה זמן.
 2. כתוצאה מכך, בסוף שנות ה -80 גידלו מגדלים גזע ייחודי עם השם המקביל. לבעלי חיים שהוצגו יש מראה מאוד מעניין. לחתולים כאלה יש שיער ארוך וגם קצר. במקרה זה, רצועות וצבע אדמדם אופייני תמיד קיימים.

מקונג בובטייל

 1. ראוי לציין שכאשר המגדלים הצליחו לגדל גזע כה ייחודי, בהתחלה אפילו נאסר על בעלי החיים לייצא מחוץ לארץ. עד מהרה הכל השתנה. לשגריר אנגליה הוצגו כמה גורים כה נפלאים ובלתי שגרתיים.
 2. בעולם המודרני, הגזע שהוצג לאחרונה קיבל תקנים מקובלים. משקל גופו של מבוגר אינו עולה על 3 ק"ג. יחד עם זאת, המראה של חתולים כאלה הוא ממש מלכותי. לבעלי חיים עיניים כחולות ויפות. לגוף צורה מוארכת מעט.
 3. אפילו הכפות הדקות של אנשים כאלה תואמים את המראה המדהים והאריסטוקרטי שלהם. עם זאת, מראה כה מקסים מטעה. החיות המוצגות עשויות בהחלט להחליף את בעל הכלב. חתולים מסוגלים לשמור על הבית ולהראות רוך חסר תקדים.

בובטייל קרליאן

בובטייל קרליאן

 1. הגזע שהוצג הוא ייחודי בדרכו שלו. צאצאי בעלי חיים כאלה נחשבים לחתולים נורווגיים פראיים. בין השאר, העולם ראה את האנשים שנדונו בשנת 1987. לאחר שלוש שנים בלבד, חתולים קיבלו הכרה רשמית ברחבי העולם.
 2. לא משנה איך מגדלים מנסים, וכל מאמץ שהם עושים, חתולים נחשבים לנדירים באופן מפתיע. לבעלי חיים יש יופי מדהים. הבעיה היא שלא כל המגדלים מתחייבים להציג את האנשים המוצגים.
 3. במראה ובגודל, חתולים כאלה אינם שונים בהרבה מהשאר. משקלם המרבי יכול להיות כ 6 ק"ג. יתר על כן, בעלי חיים מפותחים למדי. הם מתהדרים בסיבולת מרשימה.
 4. אורך הזנב והחתולים שהוצגו הוא 12 ס"מ בלבד. הוא נראה מרשים מאוד על רקע פרווה עבה ויפה. בנוסף, בעלי חיים יכולים להתפאר במזג עדין ומתוק. כמו כן, אנשים אינם מבקשים לסמן את השטח.

טיפול

 1. למען האמת, זה לא מספיק רק כדי להשיג חיה כל כך מדהימה. אתה עדיין צריך להיות מסוגל לטפל בו כראוי. העיקר לשים לב מספיק למעיל, לטפרים, לאוזניים ולעיניים. חתול צריך תמיד להיות נקי, בריא ומוזן היטב.
 2. יש לרחוץ בעלי חיים כאלה פעמיים בחודש בעזרת שמפו לשטוף מיוחד. ככלל, האנשים המוצגים לעתים נדירות מתנגדים להליכי מים. כדי למנוע זאת, הרגלו את בעל החיים מגיל צעיר.
 3. חלק מהגזעים שהוצגו לא אכפת להם להרטיב את הצמר שוב. רק ביצוע זה קשה ביותר בגלל המעיל העבה. פעם בשבוע, הקפד לסרוק את חיית המחמד שלך.אתה צריך מיד ללמד חתלתול להליך כזה.
 4. שימו לב לחתול במיוחד במהלך ההתכה. פעם בחודש, הקפידו לחתוך את הציפורניים. אל תזניחו נוהל כה חשוב. בריאות החיה תלויה בכך. יש לחסן את חיית המחמד שלך בזמן ולהראות לווטרינר באופן קבוע.

אופי

בשל העובדה שלגזעים הנחקרים אין כמעט זנב, הם פיתחו שרירים אחרים היטב. באשר לאופיים של חתולים, הם נבדלים על ידי טוב לב וחיבה. אנשים כאלה יהיו בני לוויה מצוינים לאדם אחד או למשפחה גדולה.

חתולים בעלי זנב קצר הם די שובבים, כך שלא תשתעממו. אנשים די אדישים לשאר בעלי החיים בבית, כך שתוכלו להשיג מישהו אחר בבטחה. לחתולים יש גם אינטליגנציה גבוהה. לכן, תוכלו להכשיר את בעל החיים בשלווה. אל תהססו, החתול יבין אתכם בצורה מושלמת.

וידאו: כיצד לבחור חתול חיבה לילד?

אנו ממליצים לקרוא


השאירו תגובה

הגש

אווטאר
דמיטרי
דמיטרי

מה שלא מתואר
אילו גזעים אינם רשומים
איפה היכן הנחושת הקורילית?
אולי זה לא?
קוסמופוליטיות

wpDiscuz

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

אין תגובות עדיין! אנו עובדים לתקן את זה!

מזיקים

יופי

תיקון